reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Od
9 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Dziewczyny, szukam wózka lekkiego, który da się szybko złożyć, na 4 kołach, 2w1, z dużą gondolą, skrętny, miejski, i zajmujący względnie mało miejsca. Przydałby się też duży kosz i wyciągana rączka. No i musi się jakoś prezentować :p

reklama
Od
10 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Dziewczyny, szukam wózka lekkiego, który da się szybko złożyć, na 4 kołach, 2w1, z dużą gondolą, skrętny, miejski, i zajmujący względnie mało miejsca. Przydałby się też duży kosz i wyciągana rączka. No i musi się jakoś prezentować :p
Ja z takich wózków mam salsę 4 od ABC Design. Ma wszystko czego chcesz i jest świetny w codziennym użytku. Wypróbuj sobie, myślę, że się zachwycisz tak jak ja :)

dorotaa84

Początkująca w BB
Od
2 Styczeń 2017
Odpowiedzi
0
To mysle, ze nowe modele z Expandera beda dla ciebie idealnie. Mi osobiscie spodobal sie Xenon, jest nie za duzy, idealny na miejskie spacery. Amortyzacja i skretne kola- dzieki temu latwo sie spaceruje na waskich chodnikach czy w galeriach handlowych. Jesli chodzi o zlozenie, to ja to robie jedna reka z wpietym siedziskiem :)

Od
30 Grudzień 2018
Odpowiedzi
0
Ja z takich wózków mam salsę 4 od ABC Design. Ma wszystko czego chcesz i jest świetny w codziennym użytku. Wypróbuj sobie, myślę, że się zachwycisz tak jak ja :)
Zgadzam się, też mam salsę i jest fajna. Lekka, bardzo łatwa w prowadzeniu, fajnie się nią podjeżdża i skręca :) A dziecku też wygodnie, bo miejsca jest sporo :)

Od
8 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Również mam salsę i na ten moment to moim zdaniem najlepszy wybór. Wysoka budka, dobra amortyzacja, spory kosz, łatwa do utzymania w czystości i składania. Po złożeniu zajmuje mało miejsca, więc bez problemu może w kącie czekać spokojnie na kolejne dziecko :) Nie jest sztywna, a to najczęściej jest duży problem wózków :)

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O