reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Dziewczyny, szukam wózka lekkiego, który da się szybko złożyć, na 4 kołach, 2w1, z dużą gondolą, skrętny, miejski, i zajmujący względnie mało miejsca. Przydałby się też duży kosz i wyciągana rączka. No i musi się jakoś prezentować :p
To mysle, ze nowe modele z Expandera beda dla ciebie idealnie. Mi osobiscie spodobal sie Xenon, jest nie za duzy, idealny na miejskie spacery. Amortyzacja i skretne kola- dzieki temu latwo sie spaceruje na waskich chodnikach czy w galeriach handlowych. Jesli chodzi o zlozenie, to ja to robie jedna reka z wpietym siedziskiem :)
 
reklama
Ja z takich wózków mam salsę 4 od ABC Design. Ma wszystko czego chcesz i jest świetny w codziennym użytku. Wypróbuj sobie, myślę, że się zachwycisz tak jak ja :)

Zgadzam się, też mam salsę i jest fajna. Lekka, bardzo łatwa w prowadzeniu, fajnie się nią podjeżdża i skręca :) A dziecku też wygodnie, bo miejsca jest sporo :)
 
Również mam salsę i na ten moment to moim zdaniem najlepszy wybór. Wysoka budka, dobra amortyzacja, spory kosz, łatwa do utzymania w czystości i składania. Po złożeniu zajmuje mało miejsca, więc bez problemu może w kącie czekać spokojnie na kolejne dziecko :) Nie jest sztywna, a to najczęściej jest duży problem wózków :)
 
Godny uwagi jest anex sport albo cross ja miałam dwa modele i byłam z nich bardzo zadowolona . Dość ze dobrze się prowadziły to do tego świetnie wyglądały :)
 
Hej dziewczyny, a ja mam takie typy:
Bebetto Torino Si,
Adamex Reggio lub Luciano sp. edition,
Tako Junama Diamond s-line,
miała może któraś z Was do czynienia z tymi modelami, albo z producentami i może coś podpowiedzieć? :)
 
IMG_1702.JPG

Czesc wam! Jest tu moze jakas doswiadczona mamusia ktora miala okazje uzytkowac tego wozka? :)
 
Trzeba postawić na funkcjonalnosc , dobra jakość wózek dobra amortyzację i na to czy wózek ma duża gondole . U nas to było ważne bo młody urodził się dość spory bo ponad 4 kg ale spokojnie gondola starczyła nam do 7 miesiący :) a wózek jaki mamy to anex cross 3w1
 
Ja korzystałam z pomocy ludzi którzy na rzeczy się znają, w sklepie Tosia znalazłam i wózek i fotelik samochodowy z których i ja i mój synek jesteśmy zachwyceni.
 
reklama
Czesc wam! Jest tu moze jakas doswiadczona mamusia ktora miala okazje uzytkowac tego wozka? :)


Cybex Priam jest świetny. Nie znam ani jednej niezadowolonej osoby. W nowej kolekcji ma zupełnie inna powiększoną gondolkę, z której możesz odpiąć część materiału i uzyskasz panoramicza gondolę. Poza tym ma tryb dwukołowy świetny na piasek, albo żeby przejść kilka stopni. Spacerówka jest na takiej wysokości, więc może byc krzesełkiem do karmienia. Składa się razem z wpietym siedziskiem. Dobrze się prowadzi i lekko podbija. No i wyglądąa świetnie. Fotelik, który pokazałaś na zdjęciu poza samochodem mozesz rozłozyć na płasko, więc maluszkowi będzie na prawdę wygodnie. Krótko mówiąć polecam:)
 
Do góry