reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

ja jak Ada wyżej jeżdżę anex sport, i nie zamieniłabym go na inny wózek, świetnie się prowadzi, materiały eco, solidne wykończenie, polecam :)
 
reklama
My sie zdecydowalismy na Mutsy Igo 2w1 :D:D jestem zakochana w nich! Bardzo podobaja mi sie jeszcze wozki firmy bugaboo buffalo , ale jednak tutaj cena lekko przegieta hihi :oo2:

Ps. Moze ktoras z Was ma tez Mutsy Igo , chcialabym sie dowiedziec opini :)
Z tego co wiem jedyny minus Mutsy Igo jest taki, że gondolka jest dosyć mała. Koleżanka ma i ona jest zadowolona ale jej córeczka urodziła się maleńka. Mówiła, ze przy wiekszym dziecku moze byc problem. Ważna jest tez pora roku.
 
ja zastanawiam sie nad wózkiem anex cross. Czy jakaś mama ma i poleca?

słyszałam że był jakiś problem z ramą w crossie, wymieniali wszystkie, Była informacja na stronie anexa. Sama wybrałam SPORTa i teraz żałuję. Myślę, że wózki są troche przereklamowane. A cena wcale nie jest niska. Znajoma ma bebetto za dużo niższą cenę i sprawuje się o wiele lepiej.
 
a ja już od ponad roku używam anexa sport i jestem bardzo zadowolna, sprawdził mi się na wakacjach i w górach i nad morzem, i pewnie jeszcze przejedzimy zimę bo dobrze radzi sobie ze śniegiem, ale pewnie ile mam tyle opinii, wózek należy wybrać pod siebie
 
a ja już od ponad roku używam anexa sport i jestem bardzo zadowolna, sprawdził mi się na wakacjach i w górach i nad morzem, i pewnie jeszcze przejedzimy zimę bo dobrze radzi sobie ze śniegiem, ale pewnie ile mam tyle opinii, wózek należy wybrać pod siebie

Zazdroszcze :D Może ja trafiłam na jakąś gorszą partie. Bardzo nie chciałabym go skreślać bo zakochana w nim byłam od samego początku w sklepie :) niestety koła wibrują, wnętrze gondoli całe wyblaknięte, już nie wspomne, że ostatnio zaczął skrzypieć jak 20 letni grat :( oliwiony, dokręcany, przeglądany i nic. Szkoda bo wózek jest naprawdę ładny i lekko się prowadzi.
 
Ja również zdecydowałam się na Anex Sport, wszyscy u mnie w rodzinie krzystają z tego wózka i są zadowoleni :) Ja jeszcze nie mogę się wypowiedzieć bo dopiero na niego czekam ale na pewno dam znać :D
 
Ja właśnie wróciłam ze spaceru i szczerze powiedziawszy mam ochotę go wyrzucić. Strasznie odbija na chodnikach , klekocze na pół miasta, trzeszczy okropnie. Masakra :/
 
reklama
Do góry