reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

choc mam jeszcze troszeczke do konca to juz mam wybrany wozek i nawet kolor ;D
to wozek firmy IMPLAST DrIVER 4XL kosztuje ok 1400zl. ale jest bardzo dobry
dla zaciekawionych daje stronke aby sobie zobaczyc-acha jesli komus podobaja sie 3 kolowe wozki to sa to DRIVER 3XL i sa tansze ok.1150zl
www.implast.com.pl
 
reklama
Daria! Co do malych kolek to nie tylko śnieg trudno pokonać. Kazda szczerba w chodniku to wąwóz nie do przebycia. Mam wspomniania z pierwszego "wózkowania" i rózne doświadczenia które teraz mi się przydadzą >Ja miałam na dyzych kołach, kolezanka na malych i obie jeździlismy razem na spacery - ona przezywała koszmar - nie mówiąc o dzidzi kktóra latała po wózku jak żyd po pustym sklepie, bo żadne amortyzatory nie wyrównają wielkości kółek i gumowych opon. My znaleźlismy jeden na większych kołach, z gumowymi oponami i wazy 7kg.
 
pisałam wczesniej GRACO AERO SPORT PLUS, ma gumowe, większe koła, waży 7 kg, składa się w nalesnik jedna ręką. Nawet teraz bez problemu go podnoszę. Ma świetną, wyściółkę z ochraniaczem na glówkę , wczesniej zamieścilam link do GRACO, ale w tym miesiącu był katalog w "Dziecku"
 
uinny widziałam , podnosiłam (racaej usilowałam) cięzki jak cholera, sklada sie koszmarnie i nieporecznie. Za ta cene moim zdaniem to DNO
 
Anetas czytaj uważnie naipisałam MOIM ZDANIEM a kazdy może swoje zdanie wyrazić. Poza tym, jakby ktos miał krytyczne uwagi do tego który mi się spodobał, na pewno wzięła bym je pod uwagę -Quinny tez mi sie szalenie podobal - ostrzegła mnie kolezanka która go kupila - poszłam, sprawdzilam i ostrzegam dalej. Jesli trochę Twoim zdaniem za ostro napisałam to przez to, ze w internecie takie cuda wianki na jego temat wypisywali, że leciutki i wogóle, cowg mnie i mojej znajomej wcale nie sprawdza sie w praktyce i ktos kto dokona zakupu przez sklep internetowy (jak moja kolezanka która mieszka w malym miasteczku a podczas ciązy lezala) może byc rozczarowany i oczywiscie PRZEPRASZAM jesli kogokolwiek urazilam,, nie było to absolutnie moim zamiarem :-[
 
Witam mamusie
Wczoraj byliśmy z mężem i naszym skarbem w sklepie w celu przymiarki małego do wózeczka spacerowego. I wiecie co? Wpadły mi w oko głeboko-spacerowe wózki firmy Jędroch, szalenie zgrabne, zobaczcie mamusie. Mnie się bardzo one podobają. 8)
My wybierzemy spaceróweczkę Graco. Mnie spodobała się bardzo spacerówka z Chicco -Pony XS, ale na naszego malucha, jest już za mała, wiec nie wiem na jakie maluszki je produkują, a cena ...wysoka :(
Pozdrawiamy
 
Ja do tej chwili faworyzowalam Implast driver4XL ale moja kolezanka ma taki wozek i jej dziecko ma 8 miesiecy i ledwo ledwo sie do niego miesci - wozek jest krociutki a maluszek jeszcze malutki i co teraz??? Sama nie wiem hmmmm
 
reklama
Dziewczyny.
Polecam wam Bebe Confort.Jest po prostu cudowny.Świetnie znosi trudy jazdy po ciężkim terenie, łatwo się prowadzi, jest bardzo wygodny dla dziecka, po prostu cudo.Moja córeczka ma 2,5 roku i dopiero teraz widać po nim wysługę.Niedługo bedziemy mieli drugie dziecko i gdyby nie jedna jego wada , znów bym taki sam kupiła.Wadą oczywiście niestety jest cena.
Pozdrawiam .
 
Do góry