reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WROCŁAW- ginekolog NFZ

Dołączył(a)
25 Luty 2018
Postów
1
Witajcie dziewczyny! Jestem w 10 tyg ciąży, chodzę do ginekologa w ramach NFZ, od początku ciąży chodzę do pracy mimo gorszych czy lepszych dni, powoli jednak czuję straszne zmęczenie, wróciły mdłości z zdwojoną siłą, nie wyrabiam w pracy, częściej muszę iść na przerwę czy po prostu wyjść na zewnątrz budynku odetchnąć świeżym powietrzem moja przełożona już pytał kilka razy dlaczego nie pójdę na L4, skoro widać po mnie, że zaczynam się męczyć..odpowiedź jest prosta, jest to trzeci z kolei ginekolog na NFZ, który nie chce dać mi zwolnienia. Od każdego usłyszałam, że ciąża to nie choroba i takie mają "zasady";/.

Potrzebuję iść na L4, pracuję fizycznie i nie mam siły już stać i chodzić 9h. Należy mi się wszystko bezpłatnie, a wychodzi na to, że lekarze zrobią wszystko, ale tylko jak przyjdziesz prywatnie- za kasę. Masakra! Proszę o pomoc i konkretne informacje, bez głupich komentarzy.
 
reklama
Pracodawca musi w takim razie przenieść Cię na inne stanowisko, takie, które jest bezpieczne dla Ciebie i dziecka. Jeżeli nie ma takiej możliwości to każe Ci siedzieć w domu i wypłaca normalnie wynagrodzenie. Jeżeli zależy Ci na zwolnieniu to idź prywatnie do lekarza.
 
Do góry