reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Kerna, ale miło :-) Dobre wieści i szew trzyma, pewnie mieli dobre nici ;-) Maluszek juz sporyyy ! :-)
Małogos, odpowiedziałam na pw i wysłałam zaproszenie na NK. Czy komuś jeszcze nie dosłałam? Coś PW nawala z wysyłką, dziwny error się pojawia,moze przeładowanie serwera, tyle stukamy ...;-)
 
reklama
ja z kozaczków na wiosenne butki zminiłam i pierwszy dzień masakra, bo zimowe na małym obcasie a te na wysokim no i chyba czas za jakimiś płaskimi się rozglądnąć, bo w adidasach do pracy to niebardzo :/
Co do oliwek do smarowania to słyszałam, że mogą wysuszać i faktycznie po niektórych ładnie tłusto a rano już skóra sucha. Na rozstępy polecają wazelinę, oliwę z okiwek, mustelę-ja stosowałam ziajkę i dopiero w ostatnim tygodniu jak mi brzuch wywaliło i wody nabrałam to wyskoczyły :( więc ... można wydać kupę kasy a i tak się pojawią a można zwykłym balsamem smarować i ciałko gładziutkie (a jeszcze geny:/)
 
ja również zmykam

mam dzisiaj wychodne z przyjaciółkami
jadę na plotki:-))

kolorowych snów Mamusie:cool2:
 
Kerna super wieści widzę że obie miałyśmy dziś jeden z tych szczęśliwszych dni.
Znikam jutro do pracy a wstaję o 5,30. Nie mogę się ostatnio zwlec z łóżka.
 
dzięki dziewczyny, brzsuio pogłaskany;-) ale z tego całego zamieszania skoczyło mi neiźle ciśnienie:cool2: i zapomniałam wziąć płytkę na filmik. dopiero za miesiac bedę mogła poogladać mojego słodziaka. Eh ale jestem na siebie wściekła. Fotke mam ale ja nic oprócz głowy tam nie widze:wściekła/y:
Co do kremów to ja teraz kupiłam sobie vichy ale czy jest dobry to się okaze. W tamtej miałam eurecin oliwke i łądnie natłuszczała:tak:
 
reklama
Beti śliczne suwacZki :-)
Ja także mykam na film, dziękuję za info-"czego pragną kobiety" - super komedia i fajni aktorzy. Dobranoc dziewczyny, zaczarowanych snów :-)
 
Do góry