reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moja fasolka już się zadomowila. Serduszko pięknie bije. Wszystko super, terminowo, prawidłowo itd [emoji7]
Super! :)


w5wqzbmhtbjgomj7.png
 
reklama
No i jestem nie kupiłam uwaga nic konkretnego, tylko zaliczyłam Rossmana bo tak w galerii śmierdziało chińskim żarciem że nie szło wytrzymać.

Gratuluję dziewczyny udanych wizyt [emoji173]️[emoji173]️[emoji9][emoji9][emoji9]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz w UK, a wcześniej w wielu krajach. Zaczęłam od wyjazdu z Polski do Finlandii, potem Szwecja, Holandia na chwilę, znowu Szwecja i znowu Finlandia z przerwą na trochę w Chinach, potem USA, a teraz na trochę w UK. Tułacze życie [emoji16]
Musiałabym dokładnie sprawdzić kiedy miałam pierwsze USG, ale o ile pamiętam to do ok. 20 tygodnia nikt się za bardzo nie interesował moja ciąża. Dopiero jak powiedziałam o innych przypadłościach i ile lat sie staraliśmy (5 lat na pierwsza ciążę, teraz 7 na drugą) to zajęli się nami wcześniej, ale też bez szalu, bo chyba koło 16 czy 17. Na szczęście wtedy leciałam do Polski na Wielkanoc i zrobiłam wszystkie badania na początku ciąży. Potem łatwiej było czekać :-)
To dużo krajów zeiedziłaś. Ja też bym tak chciala ale wiem ze dzieci mialy by problemy językowe bo dopiero niedawno opanowaly jezyk mimo ze mieszkaja tu prawie od urodzenia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny :) Witam również wszystkie nowe mamy pojawiające się w naszym wrześniowym wątku!
Cały dzień próbowałam nadrobić zaległości ponad 40 stron! :)

oar8xzkrqz0fcyud.png
 
Do góry