reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wrześniowe brzuszki 2018

kasiaczek89pl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2018
Postów
5 731
Rozwiązania
0
Dziewczyny a może taka galerie z brzuszkami zrobimy ? Fotka brzuszka dopisek który tydz :) i ewentualnie płeć imie lokatora :)
 
reklama

kasiaczek89pl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2018
Postów
5 731
Rozwiązania
0
Mam wrażenie że jak w lutym wyskoczył tak wielki jest cały czas ;) będę miala humor to trzeba by w lipcu coś ufocić.. ;)
Pasuje coś zaktualizować ;) po mnie w lutym wogole nie było nic widać. Dopiero coś koło kwietnia
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry