Acgug
Fanka BB :)
Ja z utęsknieniem czekam na wiosne. Lubie zimę ale taką prawdziwą. Białą z mrozem a nie taką chlape.Patrzcie co sie u mnie za oknem dzieje![]()
![]()
![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja z utęsknieniem czekam na wiosne. Lubie zimę ale taką prawdziwą. Białą z mrozem a nie taką chlape.Patrzcie co sie u mnie za oknem dzieje![]()
![]()
![]()
A ja ryby lubiłam przed ciążą. Teraz nie mogę patrzeć na nie. U nas najczęściej jadamy dorsza plamiaka albo mirune. Te ryby nie mają raczej ości.Ryb nigdy nie lubiłam, a teraz mam na nie ochotę, tylko zawsze trafiam na ości. Zawsze nawet jak mnie zapewniają ze będzie bez... A ości nienawidzę..
Ja takie same. Osci jeszcze np w mirunie nie znalazlam.A ja ryby lubiłam przed ciążą. Teraz nie mogę patrzeć na nie. U nas najczęściej jadamy dorsza plamiaka albo mirune. Te ryby nie mają raczej ości.
Molly ja w pierwszej ciąży piłam kawę nawet mężulo próbował mnie ograniczaćWiecie co, słyszałam taką teorię, że jak kobieta w ciąży pije kawę to dziecko po urodzeniu nie śpi ładnie w nocy. Sprawdziło się to u Was?