reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszędzie dużo, raczej jabłko (?)

kerna

http://www.lauraziobro.pl
Dołączył(a)
27 Styczeń 2009
Postów
5 330
Miasto
Bieszczady
Witam:-)
Póki nie mam zdjęcia to opiszę trochę swoją figurę.
Nadal zrzucam kilogramy po ciąży i zostało mi jeszcze ok 10. Póki co jakoś wygladać trzeba a szafa od dawna za ciasna.
Wzrostu mam 160, nogi krótkie,uda masywne, kilogramy odłożyły się na brzuchu i biodrach. Duzy biust( 65HH).
Ogólnie mój rozmiar to 40-42.

Nie mam na siebie kompletnie pomysłu. Wielkei uda i biust doprowadzaja mnie do szału i nie wiem jak ukryć. Talia też zgubiła się po drodze pod kilogramami.
Nie wiem czy odcięte pod biustem bluzki, czy spódnice za kolano czy przed kolano. Zwykle ubieram się wygodnie, płaskie buty.
Co robić?
 
Ostatnia edycja:
reklama
kochana,
mimo, że nie widziałam zdjęcia (jeśli nie chcesz aby inni widzieli prześlij na adres i.muther@konsultantstylu.pl)muszę coś napisać, chyba jesteś trochę sfrustrowana a to niedobrze:sorry:
Zrzucaj powoli te swoje kilogramy a tymczasem - noś sukienki odcinane pod biustem, delikatnie opływające ciało - oby tylko nie workowato wielkie - muszą delikatnie płynąć wokół brzucha, bioder i ud. Najlepiej kończące się w okolicy kolana, ale to będę mogła ocenić jak zobaczę zdjęcie, noś kolory i głowa do góry, pozdrawiam
Iza
 
Do góry