reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu:( Ciaza?

Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
11
Karmię Piersią i nie mam okresu. Od jakiegoś czasu dziwnie się czuję ale może mi się tak wydaje. Tydzień temu miałam plamienia kilka dni śluz z krwią tylko na papierze. Wczoraj z ciekawości zrobiłam test wieczorem, wynik raczej negatywny przy słabym świetle spojrzalam i test odłożyłam A dziś rano ujrzalam takie coś??
20190323_085957.jpg
 

Załączniki

  • 20190323_085943.jpg
    20190323_085943.jpg
    1 016,2 KB · Wyświetleń: 471
reklama
Z porannego moczu zrób :) im później tym testy mniej wiarygodne :) moja mama robiła test o 16 wyszedł negatywny, a była w ciąży :) ja robiłam z pierwszego moczu i od razu wyskoczył dwie kreski. Pozdrawiam
 
Niby coś tam widać, ale jeszcze bym nie panikowała. Różnie to bywa z testami...ja robiłam dzień po spodziewanym okresie, właśnie popołudniu bo nie mogłam wytrzymać do rana i miałam dwie wyraźne czerowne kreski...az widać je było z daleka;)
 
Jeśli się nie zabezpieczasz to jest szansa , może ta krew to zagnieżdżenie zarodka? Kreska jest widoczna ale rzeczywiście nie czyta się testu po takim czasie. Powodzenia
 
reklama
Ja tam widze druga kreske ale skoro odczytalas wynik na drugi dzien to test jest niewazny. Chociaz mam wrażenie ze ta druga kreska jest raczej rozowa niz szara daj znac co i jak a najlepiej zrób bhcg. Nie mialas jeszcze okresu po porodzie i takie rzeczy tez sa mozliwe skoro kilka dni temu bylo jakies plamienie to mogla to byc implantacja. A ile razy teraz karmisz w ciagu doby? W jakich odstepach
 
reklama
Kurczę dziwna sytuacja ja taki test miałam dosłownie tak wyglądała druga kreska i to była ciąża w końcu mówi się że nawet taki cień to już ciąża bo test wyłapał hcg jednak u mnie ta ,,kreska "była od razu a u Ciebie po nocy więc teraz nie wiadomo jak to odczytać jednak ciąża jest prawdopodobna.
 
Do góry