reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik testu clearblue digital

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2019
Postów
2
Dziewczyny czy robiliście kiedyś test clearblue wskazujący tydzień ciąży ? Nie wiem jak zinterpretować taki wynik. Czy w sytuacji wyniku pozytywnego kreska pionowa też się podświetla i ten wynik ze zdjęcia jest negatywny?Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a na stronie producenta jako błąd testu jest pokazane tylko puste okno.

Dziękuję za pomoc :)
 

Załączniki

  • 128A02EA-260F-4004-B8AE-0BF42A287775.jpeg
    128A02EA-260F-4004-B8AE-0BF42A287775.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 2 156
reklama
Rozwiązanie
Taki wynik w Clearblue to wynik negatywny (ten cień pionowej kreski już tam tak ma być po prostu bo to elektronika). Pozytywny byłby taki sam jak koleżanka wyżej pokazała. ;)
Dziewczyny czy robiliście kiedyś test clearblue wskazujący tydzień ciąży ? Nie wiem jak zinterpretować taki wynik. Czy w sytuacji wyniku pozytywnego kreska pionowa też się podświetla i ten wynik ze zdjęcia jest negatywny?Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a na stronie producenta jako błąd testu jest pokazane tylko puste okno.

Dziękuję za pomoc :)

Jeśli jest wynik pozytywny pokazuje się plusik i cyfry wskazujące wiek ciąży , albo robiłaś go za szybko albo nie stety nie jesteś w ciąży :(
 
Dziewczyny czy robiliście kiedyś test clearblue wskazujący tydzień ciąży ? Nie wiem jak zinterpretować taki wynik. Czy w sytuacji wyniku pozytywnego kreska pionowa też się podświetla i ten wynik ze zdjęcia jest negatywny?Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a na stronie producenta jako błąd testu jest pokazane tylko puste okno.

Dziękuję za pomoc :)
To znaczą brak ciąży... Albo tak jak ktoś tu napisał zrobiłaś za szybko. Ja zrobiłam w dniu @ i wyszedł mi plusik
IMG_20190413_075325.jpeg
 
Taki wynik w Clearblue to wynik negatywny (ten cień pionowej kreski już tam tak ma być po prostu bo to elektronika). Pozytywny byłby taki sam jak koleżanka wyżej pokazała. ;)
 
Rozwiązanie
To znaczą brak ciąży... Albo tak jak ktoś tu napisał zrobiłaś za szybko. Ja zrobiłam w dniu @ i wyszedł mi plusikZobacz załącznik 989690

Ja robiłam na 4 dni przed @ taki test i wyszło "pregnant 2-3" ,co wynik tygodnia mnie zaskoczył, bo cykle mam 27-28 dniowe ,a @ powinnam dostać dzisiaj ,więc test wykonany był około 11 dni po ewentualnej owulacji ,a test wykrywa ile mniej więcej minęło tygodni od zapłodnienia 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • 20221205_143151.jpg
    20221205_143151.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 162
Do góry