reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki hcg

Izosis

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
9 Maj 2023
Postów
108
5 dni przed okresem zrobiłam test, na którym była bladzioszka kreska. Okres planowo miał nadejść 29.07, cykle mam regularne jak w zegareczku.
Moje wyniki hcg:
25.07 - 31
26.07 - 55
27.07 - 81
29.07 - 163
31.07 - 282


Czy te wartości nie są zbyt niskie mimo prawidłowych przyrostów? To normalne, że raz przyrost jest większy a potem mniejszy? Wydawało mi się zawsze, że w pierwszych tygodniach beta goni jak szalona - tak było też w poprzedniej mojej ciąży poronionej, w dniu planowanej miesiączki miałam 460…
 
reklama
5 dni przed okresem zrobiłam test, na którym była bladzioszka kreska. Okres planowo miał nadejść 29.07, cykle mam regularne jak w zegareczku.
Moje wyniki hcg:
25.07 - 31
26.07 - 55
27.07 - 81
29.07 - 163
31.07 - 282


Czy te wartości nie są zbyt niskie mimo prawidłowych przyrostów? To normalne, że raz przyrost jest większy a potem mniejszy? Wydawało mi się zawsze, że w pierwszych tygodniach beta goni jak szalona - tak było też w poprzedniej mojej ciąży poronionej, w dniu planowanej miesiączki miałam 460…
Nie musisz poczekać i bez sensu robić tyle bety umówić się do lekarza na wizytę około 6tygdona nawet 7 bo wtedy możesz serduszko zobaczyć bijące .beta stopniowo rośnie od razu Ci nie pojawi 10tys np.
 
Powtórzyłam betę i niestety, fatalnie niski przyrost - 340. Czyli jednak warto dociekać i badać. Tak bym się cieszyła z ciąży… pewnie jak zejdzie ze mnie progesteron to wszystko pójdzie w diabły :-(
 
Powtórzyłam betę i niestety, fatalnie niski przyrost - 340. Czyli jednak warto dociekać i badać. Tak bym się cieszyła z ciąży… pewnie jak zejdzie ze mnie progesteron to wszystko pójdzie w diabły :-(

Jak dla mnie nie lekarz a Izba Przyjęć szpitala położniczego. Beta rośnie ale źle co jest jednym z objawów ciąży pozamacicznej
 
A czy w przypadku ciąży pozamacicznej to normalne, że są objawy ciążowe? Eksplodujące piersi, nudności?
 
reklama
Mnie kompletnie nic nie boli. Lekarz wraca 10.08 mam nadzieję do tego czasu nic się nie wydarzy bo wizja szpitala kompletnie mnie paraliżuje.
 
Do góry