reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypróżnianie po każdym posiłku

Dołączył(a)
10 Listopad 2016
Postów
9
Miasto
Konin
Syn (11 miesięcy) od paru dni wypróżnia się praktycznie po każdym posiłku. Wcześniej wypróżnianie następowało raz na 1-2 dni. Stolce są luźne, mają często kolor pokarmu który jadł wcześniej. Z diety wyeliminowaliśmy wszystko co mogłoby ewentualnie być powodem takiego stanu. Kupki nie robi jedynie po mleku które wypija gdy obudzi się w nocy. Mały jest radosny, posiłki zjada normalnie. Czy mogę mieć powód do niepokoju? Prawdopodobnie idą mu kolejne zęby bo w nocy się mocno wierci i łapie za ucho ale przy wcześniejszych zębach nie miał podobnych objawów.
 
reklama
Dziecko ma szybką przemiane materii, jest radosne, nie ma zaparć, nie chudnie, a Ty problemu szukasz :D
Jak dla mnie to nie ma powodu do obaw jeśli brak gorączki, utraty wagi czy wymiotów
 
Eee... No ale napisałem że ma tak od paru dni :p Wcześniej kupa była raz na 1-2 dni. Zmiana szybkości przemiany materii chyba nie następuje ot tak!?
 
Też mi się wydaje że coś jest nie tak. Podajesz dziecku probiotyki? Moim zdaniem powinnaś skonsultować to z pediatrą.
 
Gdyby tak było dłuższy czas to ok. Moja córka ma błyskawiczna przemianę materii, ciągle je i od razu kupka po tym. Ale też ostatnio niestety robi bardzo kwaśne i zrobiło jej się z tego odparzenie. Zastanawiam się czy to nie jakaś nietolerancja pokarmowa wlasnie. W każdym razie u ciebie to może nie jest nic niepokojącego ale lepiej zapytać lekarza.
 
U mojego dziecka przy ząbkowaniu były luźne kupki kilka razy dziennie. Co zjadł to poszło dołem. Jak będzie się dłużej utrzymywała ta sytuacja to lepiej przejdź się do lekarza.Mi lekarka przepisala Tasectan i dicoflor i wszystko wróciło do normy.
 
reklama
Do góry