reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysypka u 2 miesięcznego dziecka

Pola2212

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Maj 2021
Postów
94
339B489F-25B8-4043-BA8B-740ACCA445AA.jpeg
Dziewczyny, czy spotkałyście się z taką wysypka u swoich maluchów? Może wiecie czy to potówki czy co? Znajduje się ona jakby z boku brzucha, pod pachami, sutkiem (obustronnie to samo) raz trochę zejdzie, to zaraz się pojawi. Pediatra powiedziała, że na jej oko to nic takiego i nie smarować niczym. Znalazłam w internecie coś na temat jakiejś osutki, ale nie wiem czy to to
 

Załączniki

  • 2480C373-C375-412A-BA91-699BDE507131.png
    2480C373-C375-412A-BA91-699BDE507131.png
    528,2 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Rozwiązanie
@Pola2212 Myślę, że to nie jest wina mleka.

A jak długo tak ma? A może zwróć uwagę czy nie robi mu się tak bardziej na boku, na którym akurat śpi - to by wówczas mogło wskazywać na jakieś uczulenie. A na rękach i nogach nic nie ma? Za uszami?
A oprócz wysypki coś jeszcze się pojawiło? Marudzenie, trudności z jedzeniem, temperatura??
Zaglądałaś do gardła czy tam coś się nie dzieje?

I popieram @Marynia88 - też by mnie nie satysfakcjonowała taka odpowiedź lekarza...

PS. nie zmieniłaś proszku do prania?
 
A oprócz wysypki coś jeszcze się pojawiło? Marudzenie, trudności z jedzeniem, temperatura??
Zaglądałaś do gardła czy tam coś się nie dzieje?

I popieram @Marynia88 - też by mnie nie satysfakcjonowała taka odpowiedź lekarza...

PS. nie zmieniłaś proszku do prania?
Właśnie nie, cały czas to samo, nawet próbowałam zmienić płyn i brak efektu. Pije mm hipp bio, brak bólów brzucha, kupy ładne, nie ma problemów żołądkowych, wiec nie wiem czy to może być alergia na bmk wyłącznie z sama wysypką w tych miejscach.
 
@Pola2212 Myślę, że to nie jest wina mleka.

A jak długo tak ma? A może zwróć uwagę czy nie robi mu się tak bardziej na boku, na którym akurat śpi - to by wówczas mogło wskazywać na jakieś uczulenie. A na rękach i nogach nic nie ma? Za uszami?
 
Rozwiązanie
@Pola2212 Myślę, że to nie jest wina mleka.

A jak długo tak ma? A może zwróć uwagę czy nie robi mu się tak bardziej na boku, na którym akurat śpi - to by wówczas mogło wskazywać na jakieś uczulenie. A na rękach i nogach nic nie ma? Za uszami?
Przeszłam mu na pepti 3 dni temu
 

Załączniki

  • 12B30E16-D945-479D-8BF6-044CB9AC0524.jpeg
    12B30E16-D945-479D-8BF6-044CB9AC0524.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 64
Do góry