reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za cienkie Endometrium

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
6 828
Witam
Jestem nowa nie wiem czy taki temat już był , więc jeśli tak to przepraszam.
Potrzebuje pomocy czy któraś z Was tak miała i udało się donosić ciążę ??
Jestem na początku ciąży od terminu @ minęło 3 dni ,beta hcg pokazjuę ciąże , byłam u ginekologa On za wiele jeszcze nie widzi jest czarna kropeczka , jest ładne ciałko żólte, ale endo tylko 12mm.
Dostałam Duphaston 3*dziennie oraz luteine.
Powiedzcie mam na co liczyć że się uda??
Napiszcie bo wariuje to jest mój 3 raz ,1 raz pusty pęcherzyk i łyżeczkowanie po roku 2 ciąża serduszko przestało bić w 8/9 tyg , i teraz to ;(
 
reklama
Rozwiązanie
Witam
Chciałam napisać , że mimo złego przyrostu bety , jestem już w 18 tyg ciąży , dziecko rozwija się prawidłowo ,jestem już po 1 badaniu prenatalnym też nie wykazało żadnych nieprawidłowości , więc ta beta hcg tylko mnie nie potrzebnie nastraszyła , jestem bardzo szczęśliwa że tak się to ułożyło ,ale ile stresu przeyłam to tylko ja wiem . Pozdrawiam
Ja właśnie czytałam, że lepiej jest iść pierwszy raz na wizytę jeśli nic się nie dzieje koło 7-8 tc bo może jeszcze nic nie być widać żeby sie nie potrzebnie nie martwić. Dla pewności można powtórzyć betę czy jest ładny przyrost i cierpliwie czekać. Leki są przepisane i chyba nic więcej nie da się na tym etapie zrobić. Trzymam kciuki.
 
Ja właśnie czytałam, że lepiej jest iść pierwszy raz na wizytę jeśli nic się nie dzieje koło 7-8 tc bo może jeszcze nic nie być widać żeby sie nie potrzebnie nie martwić. Dla pewności można powtórzyć betę czy jest ładny przyrost i cierpliwie czekać. Leki są przepisane i chyba nic więcej nie da się na tym etapie zrobić. Trzymam kciuki.
Wizytę mam w przyszłą środę , będzie to prawie 6 tyg, Modlę się żeby tym razem się udało ,ale tracę nadzieje
 
Spokojnie ja w tej ciąży dwa razy krwawiłam raz w 8 tc i to mocno miałam krwiaka, który pękł a następnym razem nawet nie wiedzieli co mi jest. Mam toksoplazmozę.Też nie wspomnę ile stresu mnie to kosztowało a najbardziej bałam się wtedy jak mieli mi zrobić usg co się dzieje. Przez to wszystko teraz w 26 tc ciągłe się martwię, żeby mi się nic nie pojawiło znowu bo mam częste bóle brzucha. Ten strach będzie pewnie już do końca ciąży. Myślę, że leki też mi pomagają biorę luteinę i duphaston. A pierwszą ciąże przechodziłam bezobjawowo a w tej zawsze pod górke wiec rozumiem co przeżywasz. Masz prawo się martwić tym wszystkim ale widzisz innym też się zdarzają takie przykre rzeczy. Ciąża to czasem naprawdę duży stres.:hmm: Trzymam kciuki.
 
Spokojnie ja w tej ciąży dwa razy krwawiłam raz w 8 tc i to mocno miałam krwiaka, który pękł a następnym razem nawet nie wiedzieli co mi jest. Mam toksoplazmozę.Też nie wspomnę ile stresu mnie to kosztowało a najbardziej bałam się wtedy jak mieli mi zrobić usg co się dzieje. Przez to wszystko teraz w 26 tc ciągłe się martwię, żeby mi się nic nie pojawiło znowu bo mam częste bóle brzucha. Ten strach będzie pewnie już do końca ciąży. Myślę, że leki też mi pomagają biorę luteinę i duphaston. A pierwszą ciąże przechodziłam bezobjawowo a w tej zawsze pod górke wiec rozumiem co przeżywasz. Masz prawo się martwić tym wszystkim ale widzisz innym też się zdarzają takie przykre rzeczy. Ciąża to czasem naprawdę duży stres.:hmm: Trzymam kciuki.
Dziękuję za pocieszenie , ja właśnie teraz nie mam żadnych objawów to też mnie martwi
 
Mnie lekarz powiedzial jak poszlam do niego dwa tygodnie po planowanej @ ze to normalne ze jeszcze moze byc nic nie widac. Na kolejnym badaniu juz pięknie bylo widac jajo plodowe
 
reklama
Witam
Chciałam napisać , że mimo złego przyrostu bety , jestem już w 18 tyg ciąży , dziecko rozwija się prawidłowo ,jestem już po 1 badaniu prenatalnym też nie wykazało żadnych nieprawidłowości , więc ta beta hcg tylko mnie nie potrzebnie nastraszyła , jestem bardzo szczęśliwa że tak się to ułożyło ,ale ile stresu przeyłam to tylko ja wiem . Pozdrawiam
 
Rozwiązanie
Do góry