reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Za mały przyrost beta HCG

Rozwiązania
0
Dziewczyny! Wiem, że ten temat przewija się non stop. Otóż według internetowych kalkulatorów mam za niski przyrost bety. Lekarz dopiero w środę, a ja fiksuje z nerwów... Pomóżcie mi to zinterpretować.
Poniedziałek 10.02.2020 wynik 2382, natomiast dziś 14.02.2020 5383.
Wydaje mi się to sporym wzrostem, ale każdy kalkulator mówi że źle... Stres mnie zaraz zje. :(

reklama
Rozwiązania
0
Dodam tylko, że to 5 tydzień 3 dzień

Ostatnia edycja:

Netiaskitchen

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Niestety z samej bety na tym etapie nic nie wywróżysz. Tylko usg powie Ci czy jest dobrze. Od ok 1000 powinien być widoczny pęcherzyk. Na planowej wizycie w środę juz powinno chyba być serduszko. Myślę ze taki przyrost nak masz niczego nie przekreśla, wiec poszukaj sobie jakiegoś zajęcia do środy, a jak nie dasz rady, to idź do jakiegoś gina na usg. Jak zobaczysz pęcherzyk we własciwym miejscu juz może z widocznym zarodkiem to odetchniesz😊powodzenia!!!

Rozwiązania
0
Niestety z samej bety na tym etapie nic nie wywróżysz. Tylko usg powie Ci czy jest dobrze. Od ok 1000 powinien być widoczny pęcherzyk. Na planowej wizycie w środę juz powinno chyba być serduszko. Myślę ze taki przyrost nak masz niczego nie przekreśla, wiec poszukaj sobie jakiegoś zajęcia do środy, a jak nie dasz rady, to idź do jakiegoś gina na usg. Jak zobaczysz pęcherzyk we własciwym miejscu juz może z widocznym zarodkiem to odetchniesz😊powodzenia!!!
Pierwsze USG za mną, mam pęcherzyk, ginekolog powiedział, że "siedzi" idealnie. W środę mam to kolejne. Mówicie, żeby nic nie przekreślać? :(

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Pierwsze USG za mną, mam pęcherzyk, ginekolog powiedział, że "siedzi" idealnie. W środę mam to kolejne. Mówicie, żeby nic nie przekreślać? :(
Z tylu dni to nic Ci nie powiemy bo równie dobrze będą mogła dobrze przyrastac A później spadać dlatego jest taki przyrost

Rozwiązania
0
Rozumiem, czyli powtórzyć betę w poniedziałek? (72h), czy dać sobie już z tym spokój i czekać na Usg w środę? Panikuje bardzo :(

Fado123

Rozwiązania
3
No ,tak jak dziewczyny piszą, bete się robi po 48 lub 72 godz ,i wtedy sprawdza

reklama
Do góry