reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie a gorączka

marta_mamaoli

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2020
Postów
17
Dziewczyny,
potrzebuje porady. Córeczka ma skończone 4 miesiące. 5 lipca znaleźliśmy pierwszy ząbek. Od soboty wieczorem pojawiła się podwyższona temperatura 37.9 czasami nawet 38.3. Zero innych objawów. Apetyt jest ok. Lekarz ja obejrzał i nie widzi nic konkretnego. Czy to może być dalszy ciąg ząbkowania ? Jakieś doświadczenia Wasze ?? Help !
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny,
potrzebuje porady. Córeczka ma skończone 4 miesiące. 5 lipca znaleźliśmy pierwszy ząbek. Od soboty wieczorem pojawiła się podwyższona temperatura 37.9 czasami nawet 38.3. Zero innych objawów. Apetyt jest ok. Lekarz ja obejrzał i nie widzi nic konkretnego. Czy to może być dalszy ciąg ząbkowania ? Jakieś doświadczenia Wasze ?? Help !
Bardzo prawdopodobne że to zeby.
Dziewczyny,
potrzebuje porady. Córeczka ma skończone 4 miesiące. 5 lipca znaleźliśmy pierwszy ząbek. Od soboty wieczorem pojawiła się podwyższona temperatura 37.9 czasami nawet 38.3. Zero innych objawów. Apetyt jest ok. Lekarz ja obejrzał i nie widzi nic konkretnego. Czy to może być dalszy ciąg ząbkowania ? Jakieś doświadczenia Wasze ?? Help !
A może badanie moczu?

U mnie też tak było, córka gorączkowała ciągle 37-38. Ząbki, ząbki ząbki mówił lekarz. Jak zrobiłam badanie moczu to niestety bakterii sporo wyszło. Chwila leczenia i gorączka przeszła
Oby u Was były to jednak ząbki:)
 
Dziewczyny,
potrzebuje porady. Córeczka ma skończone 4 miesiące. 5 lipca znaleźliśmy pierwszy ząbek. Od soboty wieczorem pojawiła się podwyższona temperatura 37.9 czasami nawet 38.3. Zero innych objawów. Apetyt jest ok. Lekarz ja obejrzał i nie widzi nic konkretnego. Czy to może być dalszy ciąg ząbkowania ? Jakieś doświadczenia Wasze ?? Help !
Bardzo prawdopodobne że to zeby.
 
Rozwiązanie
Do góry