reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki...

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Dołączył(a)
6 Grudzień 2005
Postów
805
jakie macie apetyty?ja wciaz mam ochote na ogorki raz konserwowe raz kwaszone ;)kapuste pomidory w roznej postaci(pomidorowa,sos pomid.,ketchup,i100%sok)girka smazona cos z octem gołabki mniam nic slodkiego moze to bedzie chlopiec? :laugh:
 
reklama
Ja właściwie nie mam jakiś specyficznych zachcianek. Jem i słodkie i kwaśnie, choć więcej chyba słodkiego. Nie mam jednak ochoty na mięso, na obiad wolę pożywne zupki, niż jakiegokolwiek kotleta, co nie powiem, trochę mnie martwi. Na razie staram się nadrobić to warzywami i owocami, ale mam nadzieję, że niedługi wróci mi apetyt na mięsko.
 
Przez moment mialam zachcianki na lody z czekolada, ale juz mi przeszlo. Miaclam tez chwile na sledzika, ale tez mi przeszlo (jak wyladowalam kilka godzin po sniadaniu w toalecie i sie okazalo, ze sledziki w ogole nie strawione, to mi sie odechcialo w ogole ryb).
Mam za to jedna wielka zachciewajke na pomarancze, mandarynki i soki pomaranczowe. Moglabym praktycznie bez przerwy. Na szczescie teraz jest sezon :)

AAA, i moja kolejna zachciewajka - sok tymbarka brzoskwinia z delikatnym miazszem!!! Pyyycha!!
No i mieso. I ser zolty. I pasta jajeczna. I ogorki kiszone, najlepiej z dzemem. Jesuu, martwie sie o siebie. Czyzbym byla w ciazy?? ;)
 
hmmmmm......moje zachcianki ......wszystko ......sok pomaranczowy obowiazkowo i bez gadania , tak jak ty karoo-kp , musy owocowe bobovity pycha , piergi z miesem i krokiety z barszczem i buraczki , kurczak i wogole mieso , no i tona slodyczy ;D ;D ;D
 
hej:)
Widzę ze cytrusy sa dos typowa zachcianka ;D
ja nigdy ich nie lubilam, a teraz wcinam pomarancze, pije soki pomaranczowe i smakuje mi jak nigdy herbata z cytryna:)
odrzuca mnie od slodkiego, niedobrze mi sie robi na mysl o smaku wisniowym :p
 
karo zrobilas mi smaka na ta paste jajeczna , jak wroce do domku to sobie zrobie , boze ale mi zrobilas smaka ::)

daffodile ja slodkie to tonami , podobno jezeli cie bierze nie na slodkie to chlopak bedzie 8)
 
Aha, ja juz wtranzolilam cala, moj maz sie wkurzy jak sie dowie, ze nic mu nie zostawilam. Polecam z twarozkiem i startym serem zoltym. No i obowiazkowo szczypior w kazdej ilosci... Mniam
 
karo jak to z tartym zoltym serem , ja daje jajka ugotowane rozdrobnione , serek bialy , troszeczke smietanki zeby byla pasta taka super kremowa i szczypiorek ......dodajesz do tego jeszcze ser zolty????? i jak to smakuje ????
 
reklama
Smakuje super. Gotuje z 6 jajek, scieram na drobnej tarce, na tej samej tarce scieram kawalek zoltego sera, dodaje twarozek naturalny, szczypioru od groma, drobniutko posiakany ogorek kiszony, jogurt naturalny i lyzke majonezu. Mozna tez dodac odrobinke keczupu, ale ja wole bez. No i oczywiscie sol i pieprz. Jest PYYYYCHA!!
 
Do góry