reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki...

reklama
Mialam ochote na popcorn i zrobilam sobie taki cieplutki slony mniam :laugh: nic mi nie jest po nim takze ok :) nadal nie jem slodyczy :)
 
A ja dzis zaliczylam pierwsza "klasyczna" zachcianke ciazowa: prawie rzucialm sie na kapuste kiszona. Ledwo wyszlam z pakuneczkiem ze sklepu, ledwo wsiadlam do samochodu - prawie bieglam do niego. A potem porcyjka w ustach i.... totalny odlot. A w poprzednich ciazach tak nie mialam...
 
Joas, kazda ciaza inna :D

Ja dzisiaj azchcianek nie mam, najwyzej na to, zeby w ogole nie jesc, bo mi niedobrze, ale organizm sie domaga...
 
reklama
Wlasnie jadlam jablka starte pycha mialam ochote wlasciwie mi sie snily bo popoludniu spalam troszke mysle co zjesc jeszcze nic mi nie przychopdzi do glowy moze cos podpowiecie :laugh:
 
Do góry