reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachcianki...

kasia zachciewajka jak sie patrzy ;D
umnie ostatnio na same owoce , jakos nie mam apetytu na miecho a tak mi smakowalo na poczatku , ale chyba bede musiala sie przemoc i troszke wtranzolic mieska dla dzidzi :p
 
reklama
a ja głównie nabiał.na mięso i wędliny patrzec nie mogę.warzywka też mi coś nie wchodzą z owoców mandarynkę to jeszcze zjem.najlepiej biały ser tonami :) ;D
 
A mnie dla odmiany od nabialu odrzucilo.... Nie wiem o co chodzi. Podobnie mialam z Karolka. Najchetniej jadlabym skrzydelka z KFC. Pierunsko pikantne.
 
A ja od poczatku ciazy nie znosze ryby, bo po niej wymiotuje. Z tego tez wzgledu wpieprzylam dzisiaj jak potluczona dwie kanapuy z makrela wedzona i bylam z tego powodu niezmiernie zadowolona :)
 
karoo no to jestem dumna z ciebie , ja chyba pojde po pracy do rybnego i swiezutka makrele kupie jak bedzie ;D smaka mi zrobilas i siwzy chlebek z maselkiem i makrela i do tego herbatka .....tak to bedzie moja kolacja dzisiaj .....pod warunkiem , ze mnie nie odrzuci ::) checi sa zobaczymy jak z mozliwosciami ;D

wiecie na co przez dwa dni z rzedu mialam zajawke ....na kisiel truskawkowy , pychotka
 
reklama
i do kisielku dodalam jeszcze soczek malinowy , taki z prawdziwych malin , nie zaden kupny fujski ze sklepu i no doslownie palce lizac ;D
 
Do góry