reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
Kobitko, czy Tobie działa gg??? Hmmm próbuję, stukam do Ciebie i nic... Chodzi mi o tego linka bo nic nie dostałam i żebyś mi go jeszcze raz wysłała :-)

Zaraz zdjęcia zapodam, ale cholernie źle mi wyszły :-(
 
Misia super ....


mialam trojana na gg teraz musze cos wykombinowac bo antywir mi go do kwarantanny wzial i nie chce wgrac dlatego gg nowego...
 
Rzadko kupuję coś Paulinie, bo wszystko ma właściwie po Natalce. Ale żeby nie czuła się gorsza czasami coś jej zafundujemy. I oto takie spodenki jej zakupiliśmy- w C&A za całe 12,90zł :-) .
A tą różową bluzeczkę dostała od cioci.

 
Zajrzałąm na kilka ostatnich stron i widzę, że królują zakupy typowe na zimę- kozaczki. Myfa, Magduska, Misia super kozaczki.
Ja wczoraj i przedwczoraj chodziłam trochę po sklepach w poszukiwaniu jakiś kozaczków, ale niestety nic sobie nie upatrzyłam. No ale jak się samemu nie wie co chciałoby się kupić to zawsze jest problem.
 
reklama
Ciuszki Hubcia śliczne, świetna kamizelka.
Dytek, ja też miałam starszą siostrę i kilka starszych kuzynek, więc głównie w używanych ciuchach chodziłam. Wcale mi to nie przeszkadzało, dopiero niedawno zauważyłam, że chyba przez to właśnie nie mam w sobie tego babskiego nawyku chodzenia na ciuchowe zakupy. Ostatnio znów i strasza siostra i młodsza, ale większa, zaczęły mi oddawać ubranie, które im "się skurczyły ;-)". A ta różowa bluzeczka jest boska.
Misiaq jak zwykle szaleje z zakupami, polubiłaś widzę te robote ;-)
 
Do góry