reklama

Zakupy!!!

Miewacie dolegliwe bóle kręgosłupa ,a może migrene ,bezsenność, bóle podbrzusza!!Poradzimy so

1. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

To co kiedyś tak kochałyśmy stało się strasznie męczące dla nas ,ale trzeba kupić i sobie wyprawke do szpitala i dzidziusiowi!!!Zaczynając od wkładek laktacyjnych kończąc na bieliźnie dla siebie a dzidziuś oczywiście od podstaw!!;-)Jeśli macie problemy z kupnem lub wydaniem po swoich ociechach ubranek lub innych rzeczy możecie pisać młode mamy na pewno sie zainteresują!!A co do kupna może doradzimy co do ciuszków dla maluszka lub na ciebie samą bo jak wiadomo brzuszek i boczki kwitną a ubranka rozmiarami uciekają:zawstydzona/y:no coś tam można polecić zawsze ja nie polecam ubrań ciążowych dla pań niektórym jest w nich do twarzy ale są kobiety które się czują w nich jak smoki:-( i nie chcą patrzeć w lustro nawet ale ja zainwestowałam zamiast w pas ciążowy w luźne dresiki i wygodną bielizne polecam bokserki jeśli ktoś wam doradza z rodziny a naj częściej są to babcie i ich złote myśli barchamy czy jak to tam się pisze albo figi to odradzam bokserki mają dłuższe nogawki są z wyższym stanem jeśli takie znajdziesz nie krępuj się są extra uwielbiam je jest mi ciepło w nerki a przy okazji maluch ma ciepło i nie podwiewa;-):tak:

2. Ewelciaaaa21

Ewelciaaaa21 Początkująca w BB

Eve19 ja tak samo jak ty uwarzam ze kupowanie ubran ciazowych to jak dla mnie wydawanie pieniedzy w bloto...juz wole te pieniazki przeznaczyc na ubranka dla dzidziusia... Ja w ubraniach ciazowych nie chodze...tak jak ty kupilam sobie dresy np. ktore moge nosi jak jestem w ciazy i nawet jak juz schudne po ciazy... wiec wiem ze ten wydatek nie pojdzie na marne... Ja juz ciuszki i inne rzeczy dla mojego dzidziusia mam... Rodzice mnie zaopatrzaja a szczegolnie moja mama dostala swira na punkcie spioszkow, kombinezonikow i innych rzeczy... He he

3. reklama
  4. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

ja tez zakupy robie sobie ale sama bo moja mama w polsce a ja mam to wszystko na glowie ogolnie nie radze duzo kupowac jak inne dziewczyny pisza gigantyczne listy zakupow po 3/4pary kazdego i starczy bo maluszki szybko rosna wiem to po moich siostrzencach po tygodniu rozmiar 56 odszedl w zapomnienie takze przestrzegam przed wydaniem zbednie pieniazkow i polecam kupic sobie laktator do sciagania mleka no i oczywiscie zamiast zwyklej gruchy do smarkow dzidzi taka elektryczna sa na prawde super ja juz mam po siostrze bo ona nie uzywa wydatek ok.100zl ale sie oplaca pozdrawiam

5. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

co do zakupow polecam rowniez nie kupowac za duzo pieluszek jednorazowych malutkich lepiej do szpitala mala paczuszke i jak cos to dokupic ale nie przesadzac bo dziecko moze okazac sie wieksze

6. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

jutro piatek i zakupy zamierzam kupic malenstwu cos wiecej moze pojade do wiekszego miasta ale jak na razie mysle o kupnie jakiegos spiworka bo sa bardzo fajne i tutaj tanie no i znalazlam super sliniaki skarpeteczki i lapki nie drapki hmm jeszcze jakies 2/3pajacyki laczny wydatek ok.90zl ale oplaca sie spiworek na spacerki czy w domu polozyc na lozeczku dzidzie super sprawa i tak do 6miesiecy mozna go urzywac

7. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

no i lipa nie kupilam nic bo zolzy z biora kasy na kato nie przelaly trzeba czekac do przyszlego piatku ale za to pokusilam sie na chodziko-bujawke bardzo fajna zamiast chodzika zeby bobo zaczal chodzic polecam w polsce wydatek ok.100zl

Poleć forum