Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Te co morela pokazywala sa otulaczami muslinowymi bambusowymi czyli dwa w 1 hihi tez mam takie, sa mieciutkie i milutkie, cos pomiedzy kocykiem a pieluszka, ale blizej im do kocykow.
Kocyk muslinowy tez kupilam (to akurat nie przez neta, tylko w tk maxie), ale milszy w dotyku jest ten otulacz bambusowy.
Natomiast pieluszki muslinowe (mam takie np babyono) sa konsystencji typowej pieluszki tetrowej tylko 100 razy delikatniejsze.[/QUOTE]
i ciągle tylko listę tworzę , nie rozumiem sama siebie, ale mam jakieś opory jeszcze przed kupowaniem .... tak mi się wydaje , że jeszcze 3 miesiące to duzzzzooo czasu
Jako cienki lekki kocyk podobno świetnie się sprawdzają pieluchy bambusowe. W zasadzie każda firma ma je w swojej ofercie różnią się tylko cena. Wszystkie koleżanki, które je miały mówią że to absolutny must have. Ja kupię 2 w rozmiarze 120x120 to będą rosły razem z Małą. Polska firma TEXPOL ma je w granicach 50-60 zł sztuka a la millou już około 100 zł także różnica bywa spora [emoji4]
Dziś byłam u koleżanki i ona ma riko nano. Co myślicie o tym wózku? Bo przyznam się ze myslalam o x-landerze ale jest za nisko rączka 105 cm a np.Rico 121. Ale on jest ciężki bardzo, za to duży. Muszę pójść do sklepu pooglądać bo głupio mi zaczepiać kobity na ulicy. Dzisiaj z koleżanka 3 zaczepilysmy na spacerku.
Ja chcę kupić Riko Nano Szary. Raz zaczepiłam babkę na ulicy żeby wypytać i była bardzo zadowolona.Ja mieszkam na parterze więc waga mi nie przeszkadza