reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Kupiłam jeszcze 7 body bo było w siedmiopaku, 3 śpiochy w trzypaku i jeden taki zestawik-do szpitala wezmę jakby tamte co mam spakowane były za duże
1498134194-aaaaaa.jpeg

1498134206-aaaaaa.jpeg

1498134218-aaaaaa.jpeg


Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol, kocham ten wzór w koty! Ale nie zamówilam, bo my ogólnie nie lubimy kotów.. więc byłoby to sprzeczne z naszymi poglądami :p ja mam komplet jeden w krokodylki a drugi, trochę cieplejszy w jakieś tam zwierzaczki :)
 
Hahaha Linoone myślałam, że tylko ja jestem takim czubkiem, że nie kupuje kocich wzorów nawet jak mi się bardzo podobają, bo właśnie oboje z mężem nie lubimy tych zwierzaków [emoji38] dobrze wiedzieć, że nie jestem sama [emoji38]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
monti i linoone my z mężem psiarze, ale kuba lubi film czeski czy cos takiego "Czarny kot" i to on wybrał do wozeczka ktory ma byc. Ja jestem zadowolona ze rowniez flanela byla w ten sam wzor. tak do kompletu ładnie pasuje :) Szary wozek z bialo, czarno, czerwonym kocykiem mysle że dobrze wyglada.
 
Nie no Emol super to wygląda [emoji4] trafiły się widzisz po prostu tu dwa oszołomki [emoji6]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co mają monitor z babysensa.. Aaaa ta niebieska dioda jest mega wkurzajaca. Musiałam ja na noc zasłonić ciuchem bo mnie tak draznila. Ale fajnie czuły jest monitor, mimomiz mała miała materac, klina pod nim, na to nesta i dopiero siebie. I wystarczy klik bynwylaczyc. Choć mąż juz raz zapomniał :p
 
reklama
Do góry