reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie ucha na poczatku ciazy

Lilimania

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2019
Postów
44
Witam. w tamtym tygodniu dowiedziałam sie ze jestem w ciazy. Od wczoraj masakrycznie zaczelo mnie bolego ucho, dzis trafilam na ostry dyzur i lekarz przepusal mi paracetamol i kropelki. Probowalam juz czosnku w uchu, oliwy z oliwek, kompresow ciepłych zimnych ale bol nie ustaje. Juz nie mam sily. pomóżcie
 
reklama
Witam. w tamtym tygodniu dowiedziałam sie ze jestem w ciazy. Od wczoraj masakrycznie zaczelo mnie bolego ucho, dzis trafilam na ostry dyzur i lekarz przepusal mi paracetamol i kropelki. Probowalam juz czosnku w uchu, oliwy z oliwek, kompresow ciepłych zimnych ale bol nie ustaje. Juz nie mam sily. pomóżcie
Ja dwa tygodnie temu skończyłam z zapaleniem ucha i antybiotykiem (też ledwo co się dowiedziałam że jestem w ciąży). Idź do rodzinnego i niech da skierowanie do laryngologa. Paracetamol i kropelki przy zapaleniu nic clCi raczej nie dadzą. Ja brałam ospamox 8 dni, zapalenie przeszło, ciąża zdrowo się rozwija :)
 
jutro ponownie mam wizyte tylko ze juz u mojego lekarza. tak fatalnie sie czuje ze ani lezec ani siedziec nie moge z bolu.
Ja dwa tygodnie temu skończyłam z zapaleniem ucha i antybiotykiem (też ledwo co się dowiedziałam że jestem w ciąży). Idź do rodzinnego i niech da skierowanie do laryngologa. Paracetamol i kropelki przy zapaleniu nic clCi raczej nie dadzą. Ja brałam ospamox 8 dni, zapalenie przeszło, ciąża zdrowo się rozwija :)
 
Tylko pamiętaj lepiej żeby laryngolog zobaczyl. Bo jak masz zapalenie ucha z wysiękiem to absolutnie nie można nic zakraplać.
 
Jak byłam w ciąży (synek ma 9 miesięcy) pierwszy raz w życiu a właściwie dwukrotnie przechodziłam zapalenie ucha, pomógł antybiotyk zinnat, maść (nazwy nie pamiętam) i krople otinum. Wręcz chcieli nas zostawić na oddziale bo było kilka dni do terminu a ból był okropny.Ale kontrola u laryngologa była. Pamiętaj, że będąc w ciąży mają 7 dni na znalezienie miejsca powołuje się na ustawę za życiem
 
Do góry