reklama

Zasady nowego wizerunku

Zapraszam wszystkie mamy na analizę sylwetki, analizę korystyczną, możliwość skorzystania z us

1. Lelek

Lelek Mama na obcasach

Witam, widze ze jeszcze nie ma wpisow:-p
    Mozna przyblizyc bardziej temat?

2. livastrid

livastrid 2010 & 2012

oddajesz livastrid wlosy:-D
    i nogi:-D

przepraszam:-p

3. reklama
  4. Lelek

Lelek Mama na obcasach

jesli to jest wymiana barterowa to sie zgadzam a Ty oddasz mi swoje piersi i libido:)

5. livastrid

livastrid 2010 & 2012

hfkmhmhl

6. ILOVESHOPPING

ILOVESHOPPING Początkująca w BB

Witam serdecznie!
    Wszystkiego możecie się dowiedzieć na naszej stronie www.darymary.pl w dziale I love shopping.
    Ale krótka! Wydobywamy atuty i ukrywamy mankamenty sylwetki, uczymy Cię zasad jak się ubierać odpowiednio do twojej sylwetki, uczymy jakie kolory są dla Ciebie odpowiednie, dzięki tej wiedzy wzmocnisz świadomość własnego wizerunku, dzieki wiedzy eksperta już nigdy nie powiesz, że nie masz się w co ubrać, dobierzemy garderobę na każdy czas.
    Usługi osobistych stylistów cieszą się dużą popularnością dlatego, na spotkanie umawiamy się tydzień wcześniej ;)
    Jesteśmy zespołem STYLISTÓW, WIZAŻYSTÓW, FRYZJERÓW, FOTOGRAFÓW! Oragnizujemy również Metamorfozy! Sesje Zdjęciowe! i duużo więcej!

Jeżeli jesteście zainteresowane którąś z usług, mogę odpowiedzieć na wasze pytanie:

dary@darymary.pl

a.zolich@gmail.com

Zapraszam na naszą stronę www.darymary.pl
    POZDRAWIAM :):-)

7. ILOVESHOPPING

ILOVESHOPPING Początkująca w BB

Uwaga! PORADY STYLISTKI ZA DARMO!

Wszystkie mamay które chcą uzyskać porady jak sie ubierać odpowiednio do swojej sylwetki, zapraszam do kontaktu ze mną !
    Wyślijcie maila z 2 zdjęciami ( przód i tył sylwetki) w obcisłym stroju ( getry i obcisły top).
    Napiszcie co najbardziej chciałybyście ukryć!
    Z miłą chęcią wam pomogę i doradzę NA PRAWDĘ ZA DARMO! Sprawdzcie to

Zapraszam na prywatnego maila:

a.zolich@gmail.com

Poleć forum