reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk na stymulację owulacji, a test ciążowy #zastrzyk #stymulacjaowulacji #testciążowy

Dołączył(a)
7 Lipiec 2021
Postów
10
Cześć dziewczyny. Mam pytanie o Wasze doświadczenia z zastrzykiem z gonadotropiny kosmówkowej na stymulację owulacji. Zastrzyk robiłam w ostatnią sobotę wieczorem, tj. 10.12. tak, jak zlecił lekarz, ale zlecił mi też zrobić test ciążowy 20.12. Czy to nie za wcześnie na zrobienie testu? Niby lekarz wie co mówi, ale moje cykle wynoszą normalnie 30 dni, a 20.12 to będzie dopiero 27 dzień cyklu. Zastanawiam się teraz czy ta data jest okej na wykonanie testu czy lekarz się pomylił... Na wizycie jakoś nie zwróciłam na to wszystko uwagi, więc nie dopytałam...z góry dziękuję za odpowiedzi!
 
reklama
Mnie osobiście 14 dni ovitrelle oszukał i utrzymywał się we krwi, jak poszłam na betę to były jeszcze resztki , najrozsądniej zrobić betę w dniu spodziewanej miesiączki, trzymam kciuki ♡
 
A miałaś stymulowany cykl czy tylko zastrzyk na pęknięcie? Masz potwierdzenie,że pęcherzyk pękł? 10 dni to jednak trochę za wcześnie. Ja bym poczekała do 14 dni po.
 
A miałaś stymulowany cykl czy tylko zastrzyk na pęknięcie? Masz potwierdzenie,że pęcherzyk pękł? 10 dni to jednak trochę za wcześnie. Ja bym poczekała do 14 dni po.
Mialam tylko zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, ale potwierdzenia że pękł, nie mam. Lekarz poprostu kazał zrobic za
strzyk 10.12 a test 20.12 i mam do niego dzwonić tego samego dnia.
 
Mialam tylko zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, ale potwierdzenia że pękł, nie mam. Lekarz poprostu kazał zrobic za
strzyk 10.12 a test 20.12 i mam do niego dzwonić tego samego dnia.
Jak wyżej: nie chodzi o długość Twojego cyklu tylko utrzymywanie się leku w Twoim ciele, a to kwestia indywidualna. Może to być 7, 10 dni, a może i więcej...
 
Do góry