reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt wysoka beta

Igutek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
26
Pocieszy mnie ktoś swoim doświadczeniem? Jestem na początku ciąży, obecnie 6t3d. W zeszłym tygodniu robiłam betę, która dala jakieś kosmiczne wartości 44000 a dwa dni później 66000 (normy dla 6go tygodnia to do 31000).
Dzisiaj byłam na usg, jeden zarodek, serce bije w normie, wielkość odpowiada idealnie wiekowi ciąży.
No ale ja jestem w panice. To moja 8 ciąża, trzy ciąże straciłam. Nie mam siły już nie takie emocje. Na ten moment nic nie wiadomo. Trzeba czekać do prenaralnych. Jak sobie pomyślę, że jeszcze 6 tygodni takiej niepewności, to robi mi się słabo:(
 
reklama
Pocieszy mnie ktoś swoim doświadczeniem? Jestem na początku ciąży, obecnie 6t3d. W zeszłym tygodniu robiłam betę, która dala jakieś kosmiczne wartości 44000 a dwa dni później 66000 (normy dla 6go tygodnia to do 31000).
Dzisiaj byłam na usg, jeden zarodek, serce bije w normie, wielkość odpowiada idealnie wiekowi ciąży.
No ale ja jestem w panice. To moja 8 ciąża, trzy ciąże straciłam. Nie mam siły już nie takie emocje. Na ten moment nic nie wiadomo. Trzeba czekać do prenaralnych. Jak sobie pomyślę, że jeszcze 6 tygodni takiej niepewności, to robi mi się słabo:(
Ja w 6tc miałam 70k betę... Młode zdrowe, jestem w 26tc...
 
Skoro serce bije i wiek ciąży się zgadza to znaczy że jest ok. Lekarz coś sugerował i kazał czekać na prenatalne czy to Twoja nadinterpretacja?
 
Skoro serce bije i wiek ciąży się zgadza to znaczy że jest ok. Lekarz coś sugerował i kazał czekać na prenatalne czy to Twoja nadinterpretacja?
Na razie mam chodzić na usg co tydzień i czekać do prenatalnych. Wg lekarz może być i dobrze i źle. Nie wiadomo, o czym taka beta może świadczyć. Ze względu na wcześniejsze poronienia i jedną stratę z wadą genetyczną, może być powtórka, ale nie musi.
 
W 6+2 miałam betę 55tys i mieściła się widełkach dla tego tygodnia ciąży. Wszystko jest ok, w Twojej becie nie widzę nic niepokojącego. W tym tyg, w którym jesteś norma jest aż do 163tys :)
 
W 6+2 miałam betę 55tys i mieściła się widełkach dla tego tygodnia ciąży. Wszystko jest ok, w Twojej becie nie widzę nic niepokojącego. W tym tyg, w którym jesteś norma jest aż do 163tys :)
Ale to była beta robiona w zeszłym tygodniu, wiec tydzień niżej.
 
reklama
Będąc w takim stresie możesz się wpędzić w chorobę. Na razie nie otrzymałaś zadnej złej informacji i tego trzeba się trzymać. Bardzo mi przykro że spotkały Cię poronienia i wada genetyczna, ale jesteś w kolejnej ciąży i musisz być silna.
 
Do góry