reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zerowe libido po porodzie

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2022
Postów
9
Witajcie drogie mamuski. Bardzo potrzebuje waszej porady! Jak sie zmienilo wasze libido podczas ciazy, i po porodzie?? Jestem juz rok po porodzie, i nie mam zadnych potrzeb seksualnych, nawet pieszczot, Po prostu... mam sie bardzo dobrze tak! i koniec. I nie mam zadnych problemow zdrowych ani zadnych problemow z moim synkiem, dajemy rade.🤗.. choc czasami 😶‍🌫️ i.. Choc juz tego nie planowalam juz jestem po 40+ ,.. wpadlam, i to chyba mialam wszystko w porzadku, do mojej ciazy.... nikt nie naciskal🫢.. Nie wiem.. mam bardzo dziwny problem, chyba nie kazdy potrafi zrozumiec, nawet czasami ja sama, 🫣 i wiem ze to w zwiazku ma byc, moj partner czasami naciska,, bardzo to denerwuje!.. a ja ciagle mam jakies swoje inne potrzeby, mysli, o synku, mialam bardzo duzo stresu, o zdrowiu, finansowych.. a sprawy intymne gdzies daleko,.. po prostu nie odczuwam tam tych potrzeb, i tego robienia przez sile
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zbadać hormony, przyjrzeć się diecie, stylowi życia, a także mężowi. Chociaż po fragmencie, że mąż naciska i go to denerwuje domyślam się, że mamy tu do czynienia z klasyczną sytuacją. Przed dzieckiem był on i tylko on, a po porodzie jest tylko dziecko, a tatuś nie raczy pomóc nawet, zszokowany, że nagle nie jest na pierwszym miejscu w życiu swojej partnerki. Nie wie, że zmęczona nie ma ochoty, nie wie, że nad zmęczoną kobietą warto trochę popracować i nie znaczy to potarmosić kilka sekund jej sutki, nie wie, że to miał być układ dwa plus dziecko/dzieci. A skąd ma wiedzieć, skoro przed dzieckiem była cała dla niego i było jak w filmie? Klasyczny taniec niedopowiedzeń, niedojrzałości i egoizmu z obu stron.

No, chyba, że to hormony.
 
Bardzo przepraszam za taki temat, i pytanie, naprawde,.. Po prosto bardzo chcialam zdania innych kobiet.. na ten temat, jak 'to' maja inne kobiety po porodzie, czy maja tez jakies problemy,,, Czy to tylko ja tak mam.., i ten problem to tylko w moim hormonach po porodzie, mialam bardzo duzo stresu, strachu juz jak tu pisalam i pisala Malina126 chyba mam az tego za duzo, tych mysli moim synku, i juz doroslym moim synku 14l☺️.. I jeszcze do tego,.. mojego partnera, nigdy nie mialam tego na 1 miejscu i tego regularnego.. Moj stosunek w dzien dzisiejszy to chyba tylko spokoj, objecia, i zadnego naciskania na mnie, po prostu nie chce 'tego' tam miec, i nawet niewiem co na to ma wplyw, czy to moja wpadka, wiek .. po prostu dlia mnie to wszystko w porzadku , choc mam problem, z naszym tatusiem
 
Ostatnia edycja:
Doskonale Cię rozumiem również po porodzie spadła mi ochota na seks, mam nadzieję że to minie gdy przestanę karmić piersią heeh także nie jesteś sama. Może to być kwestia hormonów nie wiem, przy najbliższej wizycie u ginekologa mam zamiar podpytać czy są jakieś tabletki na wzmożony apetyt heehh
 
reklama
Doskonale Cię rozumiem również po porodzie spadła mi ochota na seks, mam nadzieję że to minie gdy przestanę karmić piersią heeh także nie jesteś sama. Może to być kwestia hormonów nie wiem, przy najbliższej wizycie u ginekologa mam zamiar podpytać czy są jakieś tabletki na wzmożony apetyt heehh
👍
 
Do góry