reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kupa niemowlaka

pallulinka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2018
Postów
16
Cześć wszystkim! Potrzebuję porady drogie Mamuśki.
Moja miesięczna córka, jest karmioma niestety mlekiem NAN gdyż ja już nie mam pokarmu z piersi i ostatnio zaczęła robić ciemnozielone kupki i do tego o bardzo nie przyjemnym zapachu.... Czy to jest normalne, czy Wasze dzieci też tak miały?
Zapisałam się do pediatry dopiero na środę a bardzo się denerwuje..
 
reklama
Rozwiązanie
Mojej to przeszło jak zaczęliśmy rozszerzać dietę. Jeśli nie boli brzuch, dziecko dobrze je to nie widzę sensu zmieniać tylko ze względu na kolor kupy. Moja miała jeszcze zaparcia, ale też bezbolesne. Wszystko się później unormowało.
Wcześniej piła HiPP to miała takie bole, kupska jak orzechy.takze ciężko trafić
Po mleku modyfikowanym mój syn robił kupy co 3-4 dni, też zielone. A ilość olbrzymia ;) Śmiałam się, że "wybuchał" tą kupą. Nie miał żadnych bólów czy dyskomfortu. Przeszło mu gdzieś gdy miał ok 5 miesięcy? Karmiony mm praktycznie od początku, próbowałam różnych firm ale zawsze była zielona eksplozja.
 
reklama
Ja od początku używam Nan ,i ani razu moja nie zrobiła zielonej kupki ,za to jak Pani doktor kazała zmienić na bebilon, bez białka krowiego to zrobiła
 
Mojej to przeszło jak zaczęliśmy rozszerzać dietę. Jeśli nie boli brzuch, dziecko dobrze je to nie widzę sensu zmieniać tylko ze względu na kolor kupy. Moja miała jeszcze zaparcia, ale też bezbolesne. Wszystko się później unormowało.
Wcześniej piła HiPP to miała takie bole, kupska jak orzechy.takze ciężko trafić
 
Rozwiązanie
Do góry