reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zła morfologia ?

paulina.b

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
99
Co sądzicie?
 

Załączniki

  • Screenshot_20201112-155930_Chrome.jpg
    Screenshot_20201112-155930_Chrome.jpg
    233 KB · Wyświetleń: 350
reklama
Są jakieś inne normy dla kobiet w ciazy ? ;)
Ostatnio miałam limfocyty i neutrofile w takiej samej sytuacji i doktor nic nie mówiła. Najbardziej mnie zmartwily tylko te leukocyty
U kobiet w ciazy takie drobne odchyly od normy sa na porzadku dziennym. Nie masz sie czym martwic. A zazwyczaj sa to wlasnie leukocyty limfocyty i neutrofile. Jak spadnie hemoglobina hematokryt czy plytki krwi to wtedy jest to do analizy :) czy czasem nie wystapila anemia.
 
U kobiet w ciazy takie drobne odchyly od normy sa na porzadku dziennym. Nie masz sie czym martwic. A zazwyczaj sa to wlasnie leukocyty limfocyty i neutrofile. Jak spadnie hemoglobina hematokryt czy plytki krwi to wtedy jest to do analizy :) czy czasem nie wystapila anemia.
Gadałam z polozna i powiedziała że faktycznie to nie dużo i jest ok, najwyżej mogę powtórzyć
 
reklama
reklama
U kobiety w ciąży leukocyty mogą dochodzić nawet do 13 (czy nawet 15, nie pamiętam dokladnie i jest to norma)[emoji846][emoji846] ja miałam podobny wynik leukocytów i się zmartwiłam ale lekarz uspokoił[emoji854]
Są jakieś inne normy dla kobiet w ciazy ? ;)
Ostatnio miałam limfocyty i neutrofile w takiej samej sytuacji i doktor nic nie mówiła. Najbardziej mnie zmartwily tylko te leukocyty
 
Do góry