reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Zmeczona

murasaki

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Z czasem będzie lepiej :) ale faktycznie ważne jest abyś zorganizowała sobie jakąś pomoc i miała trochę czasu dla siebie aby odreagować.

reklama

eMa87

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Staraj się go czymś zainteresować. Mata edukacyjna, coś nad łóżeczkiem wiszące go, mój synek w tym wieku uwielbiał bajki piosenki. Puść na YouTube zwłaszcza czytane przez mężczyzn. Ponoć dzieci wolą męskie głosy bo jak będziesz tylko trzymać na rekach to już koniec będzie :) a druga sprawa to skoki rozwojowe wtedy dzieci są "ciezsze" do ogarnięcia :) poczytaj na ten temat u mnie ratunkiem były spacery dzieci je uwielbiają i są spokojniejsze a Ty weź książkę i poczytaj odpoczniesz

karotka1988

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
2
Wydaje mi się ze dwumiesięczne dziecko jest za małe żeby się sobą zabawić... Moja ma dziewięć miesięcy i musze się z nią bawić do tego ciągle za nią biegam bo juz zaczęła wstawać jeszcze wszystko przed tobą

malutka20

Początkująca w BB
Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
Niestety ale takie jest rodzicielstwo. Ktoś kto ma dzieci aniołki nie będzie zmęczona, reszta rodziców śmieję się , że każdego dnia walczą o przetrwanie.

Do góry