reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Znikająca druga kreska...

Bella1212.

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Wrzesień 2023
Postów
20
Witajcie dziewczyny
Mam do was pytanie otóż jestem przed terminem miesiączki 3 dni z porannego moczu wykonałam test ciążowy o czułości 10
Jak nic test wyszedł pozytywne blada kreska ale nie było trzeba się przypatrzeć żeby coś zobaczyć.
Po czym zerkam na test ciążowy po 3 godzinach a tam drugiej kreski brak zwariowałam
Nie wiem co o tym sądzić
Dziś nie dam rady wyskoczyć na krew
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Mam do was pytanie otóż jestem przed terminem miesiączki 3 dni z porannego moczu wykonałam test ciążowy o czułości 10
Jak nic test wyszedł pozytywne blada kreska ale nie było trzeba się przypatrzeć żeby coś zobaczyć.
Po czym zerkam na test ciążowy po 3 godzinach a tam drugiej kreski brak zwariowałam
Nie wiem co o tym sądzić
Dziś nie dam rady wyskoczyć na krew
Nie odczytuje się testu po 3h.
Natomiast to się nie zdarza, że kreska się wybarwia, a potem znika. Raczej jak się wybarwi to już zostaje.

Zrób test za 3 dnu jeszcze raz.
 
Test do powtorki, jesli masz watpliwosc. Po 3h nie odczytujemy testu, ale jesli kreska by sie wybarwila w czasie przewidzianym przez producenta to nie znilnelaby pozniej magicznie po wyschnieciu testu. Najpewniej byl negatywny, a kreska, ktora widzialas to kreska testowa/fabryczna.
 
Test do powtorki, jesli masz watpliwosc. Po 3h nie odczytujemy testu, ale jesli kreska by sie wybarwila w czasie przewidzianym przez producenta to nie znilnelaby pozniej magicznie po wyschnieciu testu. Najpewniej byl negatywny, a kreska, ktora widzialas to kreska testowa/fabryczna.

Nie odczytuje się testu po 3h.
Natomiast to się nie zdarza, że kreska się wybarwia, a potem znika. Raczej jak się wybarwi to już zostaje.

Zrób test za 3 dnu jeszcze raz.
Jeszcze tutaj wstawiam zdjęcie tego testu z rana taka kreska była widoczna właśnie po porannym moczu 😒
20230925_055035-01.jpeg
 
reklama
Do góry