reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostatnie wpisy profilowe

Ostatnią miesiączkę miałam 27 marca tydzień przed okresem dostałam dwudniowego plamienia a 20 kwietnia powinnam dostać okres i nie dostałam spóźnia mi się już 9 dni a test jest negatywny
Czy sama morfologia plemników 1% przy reszcie parametrów prawidłowych to powód do niepokoju?
W ciąże zaszłam w 2 miesiącu starań, niestety była to ciąża pozamaciczna, teraz chce iść na badanie drożności, lekarka zaleciła zbadać nasienie a tu taki wynik :(
Hej dziewczyny, czy polecacie kupno tych suplementów podczas starań o dziecko? Ciężko brać te produkty osobno i znalazłam cały kompleks potrzebnych witamin, co myślicie?

Czy ktoś brał i czy poza tym domówić coś jeszcze? 😊
EEF59B1F-2898-45E5-890E-435298FF5B84.jpeg
Witam was dziewczyny . Wczoraj powinnam dostać okresu zrobiłam test wyszły dwie takie kreski ale martwię mnie że tak druga kreska jest taka blada co i tym myślicie
Witam dzisiaj powinnam dostać miesiączki zrobiłam test u wyszły dwie kreski ale jedna taka blada co myślicie o Tym

Załączniki

  • IMG_20240419_093102953.jpg
    IMG_20240419_093102953.jpg
    991 KB · Wyświetleń: 22
Do góry