reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
2600 to niby juz duże dzieciątko, ale pamiętam jak kuzynka urodziła córkę 2600 to był taki okruszek 🥰 Trzymam kciuki, żeby jeszcze sobie posiedziała w brzuszku 🩷
Fajnie, że pytałaś lekarza o truskawki 😁 Dziś robię naleśniki z serem i musem truskawkowym na obiad, trochę zamrożę i poszukam przepisu na jakieś konfitury z truskawek 😊

Ja też już bym chciała chodzić na wizyty co tydzień 😁😁😁

@słoneczko91 Chodzi Ci o położną do porodu czy później do patronazu? Ja mieszkam na przeciwko osrodka zdrowia, lekarz pediatra jest taki sobie (w razie czego i tak bedziemy chodzic prywatnie), ale polozna i pielęgniarki to super babki, ktore odbierały porody mojej mamy 😊

Dziewczyny u mnie dziś pochmurno i chłodno, od rana mam przypływ energii 😃 Już pranie porobione, szybkie zakupy w mięsnym, w domu posprzątane, może rzucę mężowi temat mycia okien, zupa się gotuje, zaraz zabieram się za naleśniki, potem ogarnę prasowanie i truskawki 😃 Trzymajcie kciuki, żeby mi energii nie brakło 😃
Właśnie u nas jest tak że przychodzi przed porodem a później po urodzeniu dziecka na patronaż. Jak ma się szczęście to jest też przy porodzie bo akurat pracuje w tym szpitalu w którym chce rodzic 🙂 muszę to sobie w końcu ogarnąć. Pogoda brzydka pada deszcz... trzymam kciuki, też mam czasami takie przypływy energi chociaż ostatnio coraz rzadziej 😅 ja mam dzisiaj smaka na młoda kapustkę z koperkiem, skroilam cała ale malutko tego wyjdzie 😄
 
2600 to niby juz duże dzieciątko, ale pamiętam jak kuzynka urodziła córkę 2600 to był taki okruszek 🥰 Trzymam kciuki, żeby jeszcze sobie posiedziała w brzuszku 🩷
Fajnie, że pytałaś lekarza o truskawki 😁 Dziś robię naleśniki z serem i musem truskawkowym na obiad, trochę zamrożę i poszukam przepisu na jakieś konfitury z truskawek 😊

Ja też już bym chciała chodzić na wizyty co tydzień 😁😁😁

@słoneczko91 Chodzi Ci o położną do porodu czy później do patronazu? Ja mieszkam na przeciwko osrodka zdrowia, lekarz pediatra jest taki sobie (w razie czego i tak bedziemy chodzic prywatnie), ale polozna i pielęgniarki to super babki, ktore odbierały porody mojej mamy 😊

Dziewczyny u mnie dziś pochmurno i chłodno, od rana mam przypływ energii 😃 Już pranie porobione, szybkie zakupy w mięsnym, w domu posprzątane, może rzucę mężowi temat mycia okien, zupa się gotuje, zaraz zabieram się za naleśniki, potem ogarnę prasowanie i truskawki 😃 Trzymajcie kciuki, żeby mi energii nie brakło 😃
Nawet po tym jak piszesz widać że energia Cie rozpiera. A wizyty co tydzień już za chwilę będziesz miała 😘
 
Jakie już duże te dzieciaczki 🙂 ja dopiero w poniedziałek ciekawe co mi powie na wizycie. Dzisiaj byłam na tych badaniach jestem ciekawa wyników, mają być jutro. Macie swoje położne już wybrane?
U mnie w ośrodku zdrowia polizna jest mało pomocą, ale chyba ona mi zostanie. Bo w mojej okolicy to bym musiała polizna zaklepać na początku ciąży żeby była super bo jest ich zwyczajnie mało.
 
Jakie już duże te dzieciaczki 🙂 ja dopiero w poniedziałek ciekawe co mi powie na wizycie. Dzisiaj byłam na tych badaniach jestem ciekawa wyników, mają być jutro. Macie swoje położne już wybrane?
Mi się udało położną załatwić jeszcze przed wyjazdem - tą samą co miałam przy starszym, była super- więc myślę że dalej tak będzie. Podobno przysługują darmowe KTG przed porodem jak ma się wybraną położną. Mi powiedziała że po 36 tyg mam się odezwać i ustalimy termin.
 
Mi się udało położną załatwić jeszcze przed wyjazdem - tą samą co miałam przy starszym, była super- więc myślę że dalej tak będzie. Podobno przysługują darmowe KTG przed porodem jak ma się wybraną położną. Mi powiedziała że po 36 tyg mam się odezwać i ustalimy termin.
Ja też już po rozmowie mam dzwonić po 37 tygodniu ustalimy wtedy plan porodu i przyjedzie z KTG właśnie. Gdyby jednak coś się działo wcześniej to mam ją informować🙂
 
Właśnie się dowiedziałam że otworzyli u mnie nowy budynek w szpitalu już przenieśli noworodki ,lada dzień dzień mają przenosić sale porodowe i operacyjne .Mam nadzieję że się załapie ☺️
Super! U mnie w mieście akurat odwrotna sytuacja - jest remont porodówki - także rozmyślam czy nie rodzić w innym mieście ?!
 
reklama
Super! U mnie w mieście akurat odwrotna sytuacja - jest remont porodówki - także rozmyślam czy nie rodzić w innym mieście ?!
No to trochę stresująca sytuacja... jak tam dziewczyny samopoczucie dzisiaj? Ja przez te ciężkie noce to odsypiam w dzień, na dworze szaro, buro, ponuro jakoś nie napawają mnie optymizmem te dni...
 
Do góry