reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

jezuuuu moje dziecko dalo mi sie wyspac :-D
obudzila mi sie tylko o 1 i pozniej o 5 :-D
teraz znowu drzemie :)
jutro idziemy do pediatry :) zobaczymy ile ta moja klucha wazy :)
a 2 lutego na usg bioderek..

Daffi wlos mi sie zjezyl jak przeczytalam co Twoja mama zrobila.. ;/
dasz sobie rade bez niej! silna kobitka jestes :)
 
reklama
witam się.
pierwsza noc prób zakończona fiaskiem - tak się darł że musiał dostać butelkę, na szczęście tylko jedną :dry::zawstydzona/y: zaraz go będę znowu przystawiać, tylko sama coś zjem. kupy nie było od 26 godzin... zrobię zaraz napar z kopru włoskiego, może coś da bo już i Viburcol dostał (myślałam, że może podrażni trochę) i wymasowany, puszcza wielkie bąki ale kupy jak nie było tak nie ma...

No to i tak pieknie:-):tak:
Co do kupci to jesli pryka i brzuszek nie boli to nic sie nie martw;-)moja corcia robila 1 na tydzien wiec u ciebie jest i tak lepiej:tak:pediatra wtedy powiedziala ze ma dobra przemiane materii i dobrze przerabia pokarm,nie kazala sie tym martwic;-)

Kopciuszku cholernie przykro i bardzo to boli! bo nie spodziewalam sie tego hehe ale trudni nie bede rozpaczac i pokaze ze dam sobie w inny sposob rade!:-)
 
hej Dziewczyny,

Wieki mnie tu nie było. Mały jest strasznie absorbujący i wogóle. :tak:

laski moja agatka miala wieczorem taki atak kolki ze myslalam ze zejdziemy tam razem !!! nie wiem czy to nie wina mleka ... moze jednak wrocimy do bebilonu comfort ...
Mea ja nie wiem czy ktoś o tym pisał wcześniej ale jak Mała ma taki mega atak to spróbuj użyć Windi. To jest kateter rektalny. Ja mam i jakby była taka akcja to jestem przygotowana. Ale narazie odpukać u mnie pomaga Infacol.
 
ja już półtora roku po ślubie :szok: ale to zleciało...

To gratulacje:-)
My mamy też 3,5 roku po ślubie:-) Jak ten czas leci:-)
A jeszcze lepiej to widać po dzieciach:tak:

Boziu moja Hania ma jutro 2 urodzinki:szok::szok::szok:
A zdaje mi się że tak niedawno ją urodziłam:szok:
A tu już Tomeczek ma 2 miesiące:szok:

Daffi nie zazdroszczę takiej mamy:no: Choć moja jest jeszcze lepsza! Hani wcale nie widziała... a przy Tomku się poświęciła i mi smsa posłała z gratulacjami jak urodziłam:no:
Z moją rodzinką to lepiej nawet na zdjęciu się nie spotykać:-)

Dobrze że teściowa jest dość chętna do pomocy...Hania to nawet by się tam mogła przeprowadzić...a Tomek pewnie jak tylko podrośnie bo teściowa nie lubi z butelki karmić dzieci od kiedu Hania jak miała miesiąc jej się zakrztusiła;-)
 
Hej Kobietki miałam przerwę w dostawie netu przez te mrozy i teraz mam chwilkę to zaglądam do WAS. U nas mega atak kolki był w sobotni wieczór, a później noc spokojna, wczoraj dopołudnia znowu problemy z wzdęciami noc spokojna a dziś jak do tej pory spokojnie. Ataki są ale rzadko. Dziś idę do pediatry zapytać co dalej bo leki się pokończyły i nie wiem co można by dalej z tą nietolerancją robić. MEA u nas na kolkę i wypróżnianie pomagał Debridat (na receptę) reguluje pracę jelit. Tyle że młody śpi jak zając pod miedzą nie ma co liczyć na drzemki powyżej 30min wasze pociechy też tak śpią?
 
Cicho tam! :p 3 dni niewielka różnica :D a jak psychicznie i budująco brzmi, że jest już taki miesiecznie domorosły :D

Kopciuszku jak tam krostki ?

I jak nie spałaś to sioo czym prędzej teraz w kime!

No to za 3 dni bedziesz mogla tak powiedziec;-):-Dnie dodawaj mu;-)
A krostki?Wczoraj posmarowalam go oilatum,mialam probke ze szpitala i jak narazie nadal sa ale mniej widoczne.No ale ja sama nie wiem czy to nie potowki:baffled:

Kopciuszku odnośnie pytania z burczeniem, to mój burczy przy karmieniu ...:tak: jak mu się do żołądeczka pokarm wlewa lub jak ma boleści i nazbiera się powietrze , tak wiecej to nie zauważyłam...

No bo ja juz myslamam ze cos jest nie tak.
 
wiesz moze to i lepiej...
lepiej od samego poczatku radzic sobie samemu i uczycsie tego jak wyjsc z niektorych sytuacji przy malym dziecku bo jak za duzo sie liczy na kogos to mozna sie rozczarowac.
ja wlasnie dzis tak mam.
od dluzszego czasu jestem zapisana do fryzjera tez chce jak czlowiek wygladac a po porodzie dobrze mi to zrobi bo odrosty mam juz do polowy glowy. moja mama miala zostac z mala!!! i co??? i dupa!!! przyszla sprowokowala klortnie i wyszla!!! wydaje mi sie ze cos innego sobie zaplanowala i ta klotnia byla celowa! a ja dziecka w mrozie -21 nie zabiore a pozatym u fryzjera spedze ok 3 godz i jak tam mam miec dziecko!!!!!!!!! jestem zla! na przyszlosc zalatwie kogos innego do opieki w takiej sytuacji bo na najblizszych nie moge liczyc. i sprawdza sie powiedzenie ze z rodzina najlepiej wychodzi sie na zdjeciach o ile jeszcze stoisz w srodku bo jak na boku to moga cie wyciac!!!!!

no to masz zajebiaszczo! moja udawala dobra mame i babcie biorac nas pod swoj dach jak ta baba nas wyrzucila!!!! ale etraz pewnie cos innego sobie w glowie ubzdurala... zreszta byla strasznie zazdrosna ze ja ide a ona nie i moze o to jej sie rozchodzi!

czesc wszystkim ciociom:happy2:
malutka wlasnie zasnela mi na rece wiec mam chwile
Daffi-moj maz wygonil mnie do fryzjera 2 tyg po porodzie, zebym odpoczela-pierwszy raz zostal sam i sobie wspaniale poradzil
poza tym i moja mama i tesciowa malo nie zabija sie o Lenke wiec ja nie mam problemu
co prawda wole sama opiekowac sie coreczka ale teraz kiedy zalatwiamy slub to musimy jezdzic razem z mezem i ktos sie musi Mala zajac
ostatnio nawet dostalismy propozycje-po slubie mozemy sobie gdzies wyjsc albo pojechac bo moi rodzice bardzo chetnie zajma sie Mala-zyc nie umierac:-D:-D

z tesciowa mamy uklad-ja gotuje obiady a ona w tym czasie przychodzi do mnie i zabawia Lenke-ja mam odskocznie od pilnowania i tesciowa jest zadowolona:tak:
 
czesc wszystkim ciociom:happy2:
malutka wlasnie zasnela mi na rece wiec mam chwile
Daffi-moj maz wygonil mnie do fryzjera 2 tyg po porodzie, zebym odpoczela-pierwszy raz zostal sam i sobie wspaniale poradzil
poza tym i moja mama i tesciowa malo nie zabija sie o Lenke wiec ja nie mam problemu
co prawda wole sama opiekowac sie coreczka ale teraz kiedy zalatwiamy slub to musimy jezdzic razem z mezem i ktos sie musi Mala zajac
ostatnio nawet dostalismy propozycje-po slubie mozemy sobie gdzies wyjsc albo pojechac bo moi rodzice bardzo chetnie zajma sie Mala-zyc nie umierac:-D:-D

z tesciowa mamy uklad-ja gotuje obiady a ona w tym czasie przychodzi do mnie i zabawia Lenke-ja mam odskocznie od pilnowania i tesciowa jest zadowolona:tak:

Ale ci zazdroszcze tesciowej:tak:moja to nawet ostatnio bardzo zadko do nas zaglada a mieszka za sciana:tak:no ale ona nie potrafi bawic dziecka inaczej niz bujajac:no:wiec na jedno to dobrze:-Dpozatym jak maly placze to ona nie moze tego sluchac,mowi ze jej dzieci nie plakaly:-D
 
reklama
kopciuszku mojej małej sie tak głosno przewalało w jelitkach jak miała koleczki nawet jak reke połozyłam to czułam jaki tam meksyk
a co do wysypki to mysle ze to predzej jakas alergiczne lub tradzik niemowlecy bo nie sadze zebys dziecko przegrzała

mea nam bardzo pomogł na koleczki sab simplex
albo tez taki sposob małej pediatry lakcid plus enterol bo to sa takie dobre drozdze i bakterie ktore pomagaja w trawieniu
 
Do góry