reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
BEATA- mówisz-masz...zaciskam &&&&&&&&&& za jutro i daj znać po usg

usmiechzokularami.gif
 
Tyle do Was wysmarowalam i net mi sie zawiesil i wszystko przepadlo, masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie chce mi sie pisac drugi raz
 
AMALFI- cześć -wrrrrrrrr znam to...nerwy siegają wtedy zenitu!!!
moze dziś bedzie chcialo Ci sie napisać :)

BEATKA- czekamy na info po wizycie-nadal &&&&&&&&&&&&& zaciskam :)
 
Tyle do Was wysmarowalam i net mi sie zawiesil i wszystko przepadlo, masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie chce mi sie pisac drugi raz
miałam problem z netem w weekend...co chwila mnie ze wszystkiego wyrzucało...dopiero późnym wieczorem było ok, ale wtedy to już spać szłam...:) Jak wizyta u ginki?

dzieki dziewczynki jestescie wielkie z wami az milo leci czas i tak szybko
trzymam &&&&&&&&&

Witam wszystkie z rana. Ja już w pracy od ponad godziny...
 
Hopee no ja pisalam juz wyzej dala mi 2 kartki z badaniami ktore musze zrobic, moj chlop bez problemu sie zgodzil poddac tym wszystkim torturom, lacznie z badaniem nasienia!!:-D teraz tylko musze znalezc miejsce gdzie sie to robi w moim miescie i ok bedzie
 
No z tego co lekarz mówił to clo:), ale jajeczka juz same pekaja tylko troche za wczesnie, wiec bede brała od 5-9 d.c., bo zawsze brałam od 2-6 i tak mi zostało ze owulke mam 13:(( wiec troche trzeba ja opóźnić, no i pregnyl jak jajeczko samo sie nie postara;-), mam nadzieje ze uda sie za 1 razem, chociaż róznie bywa....

czyli trzymajcie kochane za mnie kciuki &&& jutro bo mam usg
Trzymam kciuki dziewczyny!:tak:

Hopee no ja pisalam juz wyzej dala mi 2 kartki z badaniami ktore musze zrobic, moj chlop bez problemu sie zgodzil poddac tym wszystkim torturom, lacznie z badaniem nasienia!!:-D teraz tylko musze znalezc miejsce gdzie sie to robi w moim miescie i ok bedzie
No to super! Czekamy na efekty badan:tak:
A jak dlugo sie staracie?


Tak a propo badania nasionek - gdzies mi sie "o oczy obilo", ze niektore kliniki falszuja (zanizaja) wyniki badan, aby para sie u nich leczyla, a najlepiej zrpbila in vitro.:confused2: Ciekawe, czy to prawda. Ale ja bym sie wcale nie zdziwila:no:
 
reklama
Witajcie kobietki,

mam takie pytanie. Jestem na metformaxie (od ok pół roku), na luteinie (chyba od zawsze ;), w listopadzie mialam hsg i udrożnione jajowody. Nigdy nie bolały mnie piersi, ani przed miesiączką, ani podczas owulacji, nigdy nie wiedziałam co to ból piersi. A teraz (dzis jest 19 dc) od trzech dni bolą tak, że nie moge leżec na boku, a jestem w ogóle chora i musze leżec w łóżku, nie mogę ich dotknąc, koszmar. Do tego ból krzyża, który jest nie do zniesienia (miałam już kilka razy, ale nie tak intensywny). W tym miesiącu nie byłam na kontroli pęcherzyków, bo stwierdziłam, że skoro jestem osłabiona chorobą, do tego brałam leki, to marne szanse są na dzidzie, a i taka odskocznia się przyda. Czy myślicie, że takie bóle piersi, których nigdy nie miałam, mogą sygnalizowac, że coś sie zadziało w brzuszku? Podbrzusze też mnie boli, według moich obliczen i poczucia, owulacja była dosyc wcześnie. Już sobie chcialam to wszystko podarowac, bo męczył mnie ten ciągły stres, te hormony po pregnylu nie dawały mi spokoju. I sie cieszyłam, że sobie odpoczne od tego. A teraz te wszystkie dolegliwości znowu dają mi do myślenia :( Znowu się nakręcam :( Poradźcie coś, proszę
 
Do góry