reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Cześc kobitki

chciałam bym sie was zapytac co o tym myslicie

na suwackzi pisze 6 tydzien i że dziecko ma 4mm a ja bylam 21 kwietnia na usg dziecko mialo 4,5 mm a lekarz stwierdizl ze to 4/5 tydzien możliwe ze lekarz sie pomylił ?
 
reklama
Witam się i ja :-)

Dziewczyny ja miałam CC po odejściu wód i z czynnością skurczową co 3min :-D:-D CC nie chciałam ze względu na ew. komplikacje po porodzie dla małej i w sumie dla mnie też. Rok wcześniej miałam operację i pół roku dochodziłam do siebie,więc wiem czym "pachnie" wracanie do formy po szwach ;-)

Fikusek no jakie zakupy udane. :tak:Ja dziś muszę pójść gdzieś i kupić małej letnią czapeczkę,bo żadna na jej łepek nie pasuje a w zimowej się upiecze ;-) A sobie muszę kupić jakiś pasek ;-) Mam jedną sukienkę zakupiona w ciąży,która by sie teraz nadawała,ale właśnie ściągnięta paskiem. Nie była typowo ciążowa tylko po prostu 2 rozmiary większa na 170 ;-)

Elizka no no co za staż małżeński :-)

Ewi ja to chyba po jednym kielichu bym padła teraz ;-)
 
mineralnakocica lekarz sie nie pomylił nie był pewny powiedział 4/5 równie dobrze mógł być 5 tydzień+ 1 dzień od 21 kwietnia mineło 6 dni czyli akurat 6 tydzień. Poza tym każde dziecko rozwija sie inaczej twoje jest wieeksze niż wiekszość fasolek w tym tygodniu moje było np o wiele mniejsze niz by wskazywał na to tydzień
 
Helloł


Pati i co z Kubusiem?


ELiza na reszcie macie ze sobą te przeklęte jedynki:-)

W nocy Julce wychodziła 3 na górze, zajrzałam dzis i już na wierzchu, ma już 14 zębów :szok: mam nadzieje ze teraz trochę przystopuje.


U mnie też cieplutko :-) mam nadzieję ze trochę chlodniej niż wczoraj.

A co do porodu to ja rodziłam SN 14 godzin, nacinali mi krocze i miałam ZZO jak mi je podawali to mialam juz takie silne i częste skurcze ze było mi wszytko jedno co ze mną robią.
Nie wiem jaki poród bym tym razem wybrała, bo nacięcie mnie strasznie bolało, nie dałam rady stać pionowo bo mnie wszystko ciagnęło, przewijanie było katorgą.... wiec i po SN nie jest wcale tak kolorowo...
 
daffi ja byłam cewnikowana i szczerze? nie boli jakos strasznie... przyjemne nie jest ale na pewno boli mniej niz poród:-D. Co do znieczólenia... nie ma to jak ogólne, nigdzie ci sie nie wkówaja jedyne co to usisz liczyc ja chyba aż do 3 policzyłam
kaamaa a ile po sn dochodziłaś do siebie?
 
kaama tez sie ciesze :-D i równiez gratuluje zabka nowego;-)
mineralna podlaczam sie pod to co pisaly dziewczynyi sie z nimi zgadzam :tak:

Co do porodów to ja rodzilam 2x 5h i raz 2h ;-) dochodzilam do siebie szybko bo tego samego dnia jeszcze, no i od poczatku zajmowalam sie dziecmi :-) nie bylam nacinana nigdy na szczescie;-)

Dzieciaki na dworze, a ja ogarniam domek, powoli;-) \Miki spi juz 40min ;-) normalnie cud malina :-D
Do logopedy w szkole idziemy z Hania 9ego maja na 15 :-)
 
Fikusek ty rodziłas 7 h a ja dopiero w 10 godzinie porodu dostałam znieczulenie, więc też wiem jak wygląda poród i jak boli.


Umi tak do znośnego komfortu siadania i bólu to ok miesiąca nawet chyba trochę więcej, ale jeszcze teraz często odczuwam dyskomfort...


Julka właśnie się usypia, ja też zaraz lecę ogarnąć trochę bo później lecimy na podwórko.
 
daffi ale powiedz im czego się boisz przy tym wkłuciu??
bólu czy niby paraliżu którym straszą kobiety ciężarne??

no i poród naturaln bez znieczulenia byłby ok gdyby nie wypychało mnie na 1 poród prawie 4 i pół kilo!!!
to też robi różnicę... jak Vi miała główkę strasznie wielką.. i mimo że szybko wyszła to bez znieczlenia pewnie bym się zapierała podczas parcia i trwałoby to dłużej i byłoby w ch* bolesne
a tak poszło szybko na 4 parcia i wypchnęłam ją w niecsłe 10 min :-)
jakbym miała małe chude dziecko to też bym rodzła bez znieczulenia

eliza dziękuję nocka ok.. ale rano obudziły mnie skurcze.... i się nie wyspałam:dry:

 
reklama
Kamcia no to szkoda ze sie nie wyspalas... ale czujesz juz ze jest blisko poród?
U mnie daniel mial 4220g jakgo rodzilam i nie mialam zneczulenia ni nic i tak jakos nie odczuwam tego jak ty to opisałas:-p normalny poród :-D Miki tez nie maly bo 4070g ;-)
 
Do góry