reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ViKamcia ja nie potrafię do końca opisać dlaczego boję się cesarki, ale jak sobie pomyślę, że to operacja, że rana jakieś znieczulenie w kręgosłup, to odlatuję. Wiadomo upierać się nie będę jak będzie trzeba to będzie, ale mam nadzieję że poród będę miała naturalny, szybki i bezbolesny:-D
Justyna nie no jadłam, a Kacper to tak, same jajka :)
Zupaogorkowa w najgorszym wypadku zaczniesz się wysypiać jak urodzisz dziecko i trochę podrośnie;-) ale myślę, że nie będzie aż tak źle.
 
reklama
Kamcia ja po cc wstawałam z łózka przez całe 5 min przez ponad miesiac i nie mogłam odchylać głowy do tyłu bo mi sie miesnie brzucha napinały i mnie strasznie to bolało:/:-p. Ale jak juz stałam czy lezałam to spoko
agoosiaa rozumiem cię w zupełnosci miałam podobne podejscie

A wiecie ze ja przez 2 miesiace nie patrzyłam na swoją blizne bo sie panicznie balam ze sie rozejdzie:-p? jak sie myłam to po omacku, wiem ze to śmieszne ale ja straszna panikara jestem jesli o rany chodzi:-p i jak by mi sie tak rozeszło to bym umarła na zawał chyba:-D
lolkak ja ze zwykłego bankomatu płace za wybranie 6 zł:-D wiec nie opłacalne jak dla mnie:-p a z okreslonych mam za free. Nic mi nie mów o paniach na poczcie bo niektóre są na prawde genialne:-D
 
A ja też marzyłam, że będę rodzić naturalnie, nawet nie dopuszczałam do wiadomości ze bedzie CC poza tym kazdy mi mówił ze nie ma podstaw wiec sie cieszyłam, a tu psikus i CC:-p

Kamcia po CC też jest ból:/ tak sie pomeczysz kilka godzin i po krzyku, a przy CC dochodzisz do siebie 2 miesiace czasem dłuzej... ale wiadomo gdy CC jest konieczna to nie ma o czym rozmawiać trzeba robic i koniec
agoosiaa Bo są teraz dofinansowania do takich pracowników przez kilka miesiecy pracodawca dostaje 600-800 zł do kieszeni

Eliza jak mozna złamać piętę?:szok:

Mój M jak się przyjmował u siebie w pracy to też najpierw rejestrował się w Urzędzie Pracy bo szef za zatrudnienie go na 2lata dostał kase na maszyny do zakładu... Ponad 20tys...

Znowu mi sie klawiatura poprzestawiala... zamiast z mam y i naodwrot i brak polskich znakow... glupi laptop...

Oj Kacper ma nerwa bo dyisiaj nie mielismy dla niego za bardzo czasu i za kare nie chce sie ze mn bawic....

EDIT

jesli chodzi o cesarke to tez bardzo nie chcialam i na szczescie sie udalo po 13h porodu niezbzt latwego ale i tak bym nie chciaa cc...
 
Ostatnia edycja:
Kasia no widzisz pracodawcy chwytają sie każdej możliwości, niektórzy nawet zwalniają swoich pracowników karzą im sie rejstrowac i od nowa ich zatrudniają
lolkak jakie mają wymagania? starałas sie o taką pracę?:-p? bo ja nawet nie wiem jak mozna sie dostać. I ile taka babka zarabia?
 
Hej

U nas dziś zalatany dzionek. Do 13 czas w trójkę, potem Mała poszła spac, J do pracy pojechał, jak Mała po 2h wstała to jechałyśmy na zakupy. Kupiłam jej spóźniony prezent na zająca, siostrzeńcowi J też, Małej musiałam kaszek dokupic, sok, sobie ofc Colę. Po powrocie do domu szalałyśmy na ogrodzie. Mała polubiła zjeżdżalnię, na ogródku ma od soboty taką średniej wielkości, raczej nie za wielka, Mała ją uwielbia, nawet ja dupę w nią wsadzę, ale ciężko ją ruszyc by zjechac:D Dałam Małej na ogród farby, pędzel, wodę i gazety co by na nich malowała, ale wolała po swojemu malowac - moczyła pędzel w wodzie i malowała krzesełko i huśtawkę:) Wieczorem szaleństwa w domu bo kropic zaczęło, Mała biegała z gołą dupką po pokoju, 2 razy się zsikała na płytki, wyła jak wilk bo jej niekomfortowo jak się zesika bez pampersa. Nocniki miała obok, ale cóż, woli na płytki i wyc:p A no nie - ona kocha pampki:D

ViKamcia rety a już myślałam:))

Co do porodu ja rodziłam sn w 3godz i 10min, łatwo i szybko, ale i tak boję się drugiego porodu, obawiam się, że skoro pierwszy był lajtowy to drugi będzie gorszy:D Ale na razie drugiej ciąży nie ma to nie ma co rozmyślac:D
 
agosia ty się przy cc boisz zastryka w kręgosłup a czemu??
ja przy SN też miałam ten zastrzyk...

napisałam że jest ból przy naturalnmym poorodzie.. owszem mnie bolało dopóki własnie nie dosta łam znieczulenia..
ale jak słucham jak sie baby drą *bez obrazy dla tych co się darły :-p) to apewno boli eheh


umi współczuję... ja w sumie miałam kiedś zabieg na przepuklinę pachwinową...
no i tez miałam ciężko się podnieść z wyrka a jak już miała się wyprostować to myslałam ze mi sie rozerwie....
a po cc to juz wogóle chyba bym nie wstawała.. choć wiem ze trzeba żeby później się coś nie zrosło nie tak

moją bratową po cc ganiali po korytarzu że ma chodzić własnie dlatego ze coś póxniej moze być za bardzo zrośnięte i że będzie ją później bolało przy prostowaniu się albo jakos taak
 
reklama
kaama, lolkak Jechaliśmy naszym samochodem. Podróż taka sobie. W tamtą stronę pół drogi mała przespała, a przez drugie pół marudziła, a z powrotem przez pół drogi ją zabawiałam z dobrym efektem, a przez drugie pół moje wysiłki nie powstrzymały marudzenia.
patrycja Już z Kubusiem trochę lepiej? Mam nadzieję, że chociaż ty, R. i Seba nie złapiecie tego wirusa.
Eliza Gratuluję ząbka, nareszcie się przebił:tak:
kamcia Ja po cc śmigałam po korytarzach w szpitalu, bo chodziłam na inny oddział karmić małą. Wstawanie i siadanie na łóżko były najgorsze, ale szybko doszłam do siebie. :-)
 
Do góry