reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kasia nie przeszkadza bo ja o 22 spać ide:-D. Co do zdjeć to mnie juz nawet to nie dziwi, znormalniało mi to ze np leja człowieka na ulicy a ludzie zamiast pomóc to filmiki komórkami kręcą...

edit
lolkak u nas na poczcie nie ma terminali
laugh.gif
ilzak był po 80 gr. A u nas w carrefourze otwarcie mówią że nie mają limitu, ja raz po wizycie w lidlu( od 20 zł mozna zapłacić
sorry2.gif
) zobaczyłam ze w torebce nie mam kasy tylko karte a 10 bułek sobie wziełam, i mówie babce zeby mi odłożyła bo mam tylko karte a drobne w domu zostały. To ta do mnie ze oni limitów nie mają i nawet jak paczke zapałek wezme to i tak zapłacę. No i zapłaciłam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamcia troche zazdroszcze :) rodzisz naturalnie?
no chciałabym naturalnie tak samo jak Vi..
ale co będzie to się okaże... mam nadzieję że nic nie stanie na przeszkodzie;-)

oj umi kusisz na tego 6.. hehe ale ja już bęe wtedy małą tulić...
zleciało tak szybko
wogóle na dzień terminu mamy zaproszenie na urodziny do Vi koleżanki:-p i nie wiem czy damy radę się stawić:-)



patrycja jak wszytsko Ci zwraca?? :-(

eliza no współczuję...
ja tam rzadko kartą płacę..
a już jak jadę do plskiego sklepu to wypłacsam tylko jakąś ilość kasy żeby za dużo nie wydac na głupoty i sobie wyliczam:tak:
zresztą tam nie można kartą płacić..
ale jakbym miała więcej siana wypłaconego to bym wydała wszystko:-p
a ja lubię widzieć ile mi ubywa ... hehe
 
PATRYCJA w aptece jest syrop przeciw wymiotny i raczej bez recepty... Nazywa się chyba diphergan czy jakoś tak... I Orsalit- nawadniający. I to i to nie jest zbyt dobre ale może wam pomoże... Tylko nie jestem pewna w jakim wieku można go stosowa... Ale Kacper wtedy też miał ok 1rok i 3mieś i dostał to... Jak przestanie wymiotowac to nie dawaj mu nabiału!!! i myśle że jak coś wypija to coś zawsze zostanie w brzuszku... jedzenia nie wpychaj... tak mi zawsze dokturka mówi, nawet przy gorączce... A ma temperature?

UMI wiesz w sumie zdjęcia to zdjęcia, ale dwóch łebków wymyśliło sobie że na tym zarobią, bo w jakimś radiu płacą za takie info niby... To już była przeginka...

Dobra, obiad sie skończył robi ale chłopaki mi śpią... Ściany poschły i zaraz tapetowanie... :crazy: Ale mi się nie chce...
 
Ostatnia edycja:
ja właśnie nie mogę miec kasy w portfelu bo ile mam tyle wyda, a tak w wiekszosci sklepów nie zapłace bo nie mają terminali i wychodzi na to ze najpotrzebniejsze rzeczy kupuje:-D. A tak jak ma kase to wejde do jednego sklepu do drugiego i juz 50 zł idzie pote wejde do jakiegoś ciucha i znowu sianko wyfruwa:-p

Kamcia no kusze a co:-p piekna data na prawde ale skoro wolisz wcześniej to niech ci będzie:-D
pati ja sobie życia bez karty nie wyobrażam:-p
 
Kamcia dałam mu wody dosłownie 50 ml łyżeczka , zwrócił.:-:)-:)-(
Koniczynka R ma mi przywieźć lada chwila leki z apteki, ja sie niestety ruszyc nie moge bo on co chwila zwraca a apteke mam dość daleko.:-:)-:)-(
jest cieplejszy.....ale niewiem ile ma bo nie mierzyłam mu....
Doszła jeszcze biegunka... straszna :(:(
 
Ostatnia edycja:
pati jak mały ma biegunke to daj mu dicoflor mojemu Kacprowi zawsze pomaga i marchwianka by sie przydała, ale skoro zwraca to nie wiem:/
 
witajcie kobiety!!!!

nie pisałysmy bo nawet czasu nie bylo a napewno powoli nadrobie;p
Na chrzcie Amelka grzeczna byla jak nigdy....;)
kurde martwie sie ostatnio Mala zaczela sie strasznie napinac tzn prostuje raczki i nozki normalnie sie przeciez rozwija nie wiem co sie dzieje....czy to jakies glupi nawyk czy choroba juz od zmyslow odchodze!!;(
 
reklama
Do góry