reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam sie poświątecznie :-)

Pati dzieki za troske :*
U mnie swieta zlecialy szybko, dzis zakonczylam je opalaniem :-D odpoczelam od neta, bo ilez to mozna na nim siedziec ;-)
Troszke sie wkurzylam w markecie, bo jakas rumunke przyjely co polskiego nie rozumie, i wogole ehhh, musialam mleko odlozyc na półke i nie kupilam ale dobra... :dry: heh...

No a zaraz mykamy na dwór takze tez znikne ;-)

Aaaa no i Mikołajowi, górna jedynka juz przeswituje, jest dziąslo takie bezbarwne , takze do maja zab bedzie ;-)
 
reklama
Bo nie mialam przy sobie kasy tyle co wyszlo na paragon, wiec mówie wezmie pani 50zl z karty a reszte doplace (bo juz tak robilam nie raz) ahh to ona niewiem czy wogole mnie rozumiala... oddalam mleko i zaplacilam tyle ile mialam kasy... ;] eh brak slow ;]
 
Elizka:-D tez tak czasem robie:-p, u mnie w miescie jest Jubilatka ( w sumie jest kilka ale ta jest szczególna) w której pani na kasie uwaza ze kara nie powinno sie płacić jesli jest stawka nizsza niz 20 zł:-D to nic ze ograniczenie mają od 5 zl ale ta baba nie lubi jak sie płaci kartą bo sie boi ze coś źle kliknie. Rozbraja mnie to bo ja zawsze kartą płace i ona jak mnie widzi to mruczy cos pod nosem:-D
 
lolkak wieksze sklepy nie maja limitu:-p np w carrefourze za lizaka ostatnio płaciłam kartą:-D. Ja nie lubie nosić kasy portfelu i dla mnie to jest spore ułatwienie
 
PATRYCJA zdrówka dla Kubusia! raz się z Kacprem męczyliśmy tak żę szok... Wymioty i biegunka przez 4doby. Nic nie jadł... Dobrze że pił... I ty deż dawaj małemu jak najwięcej pic...

UMI mi Kacper o 21 nie przeszkadza jak biega bo M i tak kładzie się ok 19 (wstaje o 24do pracy) a ja jeszcze jak jego położe do do 1-2 nie śpie:-p

Byliśmy dzisiaj pojeździc (tzn ja poszkoli sie) i akurat przejeźdrzaliśmy obok pożaru. Masakra! 6wozów straży a tylko 2 gasiły pożar... Spaliła się stodoła.... Dzięki Bogu że nie stało sie jeszce gorzej bo przy ścianie stodoły stał samochód (na gaz) a z 3 metry od stodoły nowo postawiony domek... :szok::szok::szok: A ludzie pstrykali sobie zdjęcia jakby to jakieś przedstawienie było:wściekła/y::no::angry:
 
reklama
Umi nie powinny mieć,ale w Carrefourze właśnie obok mnie jest kartka,że od 5,ale jak mocniej babki przyciśniesz to zapłacisz ;-) Im mniejszy sklep tym większy limit :-) Pracowałam w firmie,która wstawia terminale do sklepów,więc wiem o co kaman;-) A po ile był ten lizak? najgorsze w obsłudze terminali są pani z poczty :-D
 
Do góry