reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci

margoz badania zrobione i wyniki są super wszystko w normie jak należy

pani_cinkowa moja Ola też wzrostowo jest dość wysoka jak na jej obecną wagę więc podobnie jak u Ciebie, poproś następnym razem o skierowanie -ja przynajmniej trochę uspokoiłam się tym że wyniki ma dobre i ani tarczycy ani morfologii złej nie ma

Kaasiutka na szczęście gorączka już dawno minęła a mała jadła cycka bez problemów, bo co ja bym jej miała dać skoro butla jest peee

dziękuję za wsparcie
 
reklama
My podobnie, dzisiaj były pneumokoki, we wrześniu żółtaczka i potem kilka miesięcy przerwy (jak skończy rok to chcę ją zaszczepić na ospę).
 
Witajcie!

Jestem kwietniówką:-)
I szukam jakis sposobów, żeby ulżyc synkowi ząbkowanie, macie może jakiś
sposoby, może jakiś żel, napiszcie co z gryzakami (wsadzac do lodówki czy zamrażalki)?

Z góry dziękuję za rady :-)
 
Witajcie!

Jestem kwietniówką:-)
I szukam jakis sposobów, żeby ulżyc synkowi ząbkowanie, macie może jakiś
sposoby, może jakiś żel, napiszcie co z gryzakami (wsadzac do lodówki czy zamrażalki)?

Z góry dziękuję za rady :-)

My używamy zelu Dentinox a oprócz tego gryzaki dziąsełko Tommee Tippee prosto z zamrażarki (bo te można zamrażać), te wodne wkładam do lodówki, ale mały i tak woli te pierwsze :)
 
reklama
ja smaruje malemu rano i wieczorem. W sumie to on sam sobie smaruje, bo nakładam mu na ten gryzak dziąsełko. Albo ostatnio wyczailiśmy, bo kupiłam małemu szczoteczke taką od 0-2 do zębów - mimo że jednak zębów nie ma. Ale dzielnie masuje sobie nią dziąsełka i właśnie na tą szczoreczke też czasem żel nakładam. A radoche ma największą gdy my myjemy zęby i on moze nas naśladować :)
My mamy taką
szczotka02niebieska.jpg
 
Do góry