reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hej. :)

Mloda gratulacje :) Ja tak chcialam Oskara urodzic, dla F w urodziny. Blanke planowalam w swoje urodzić, ale moje dzieci chyba nie chcialy swego swieta z nikim dzielic.

a co u nas?? Ja zaflurana po sam pas. do tego kaszel jak u gruzlika. Dzieci na szczescie zdrowe. No moze Oskar troche kaszlący,ale u niego to wszystko alergiczne. Chlopcy w szkole sobie swietnie radzą. F ma genialne oceny,same 5 i 6. jedna 4 i jedna 3. w porownaniu do poprzednich lat to jest lux. Oskar 1 klasa... i o dziwo szybko lapie czytanie, pisanie.. pod wrazeniem jestem. w samorzadnie klasowym jest.Tylko charakter musze jego utemperowac bo bywa okropny. czasami to sie ledwie powstrzymuje przed laniem.
Blanka jak to Blanka jest nadal przeurocza. Chlopcy w niej nadal zakochani, ja tez. Pies tez.
 
reklama
Hejka:)

młoda mama gratulacje:-) super prezent dla Mariuszka:)
magda ja nadal obserwowałabym zachowanie małej bo moze nie bez powodu tak niechetnie chodzi jak jest ta pani;/ mój P. troszke starszy i na szczęście sam mi mówi jak cos jest nie tak:)
anula u nas jeśli chodzi o przedszkole to mały raz idzie z checia a raz troche marudzi:) ostatnio zawiozłam go i wróciliśmy do domu bo do przedszkola nie chciał wejść :p z jedzeniem różnie ale przeważnie sniadaniówkę przynosi pustą:)
tren to super ze chlopcy tak dobrze sobie radza w szkole:) a malutka przeslodka nic dziwnego ze wszyscy sa w nia wpatrzeni:)

U nas ok, w końcu mam wolne 2 dni więc odpocznę:) P. w srodę ma wolne od przedszkola bo dzień nauczyciela więc sobie pośpimy:) Z ręką juz ok ladnie sie goi a w piatek ide do dermatologa to mi poradzi co dalej
 
MADZIALENA nie rozumiem... jaka sniadaniowke?
MAGDA wydaje mi sie ze Maja by powiedziala gdyby cos nie tak bylo bo to duza dziewczyna jest. Moja do tej pory placze przy zostawaniu ale to tylko 2 minuty potem jest ok. Nie chce z przedszkola wychodzic.
 
Hej u nas odkąd młody poszedł do przedszkola miał już tyg. przeziębienie, dwutygodniowe zapalenie ucha i właśnie ma zapalenie migdałków. Masakra jakaś.

Rzadko wpadam bo po prostu czasu nie mam przepraszam.

W pracy taki zapierdziel że nie chce mi się już chodzić no ale mus to mus.

Młoda gratulacje i spóźnione sto latek. :)
 
Hej dziewczynki ;) my wczoraj wrocilismy do domu Mariuszek jest w bracie zakochany nie odstępuje go na krok gładka daje buzi pilnuje pomaga w zmianie pieluchy czy karmieniu na tyle ile oczywiście może ;)
Mateuszek na ta chwile grzeczny w nocy je raz i spi do 8-9 rano . zjada nam po 45-70 ml mleka zastanawiam się czy to nie zbyt malo ale on był wczesniaczkiem późnym wiec może jeszcze te jelitka nie sa do konca dojrzałe sama nie wiem lekarz smial się by dac mu schabowego to nie będzie głodny ;)
 
Tren młoda mama super że chłopcy tacy zapatrzeni w maluchy :)

Pamiętam pierwsze chwile, gdy synek poznał swoją siostrę. To był taki piękny widok ♥ dac dziecku rodzeństwo to coś niesamowitego :D
 
reklama
Zuzinka jest na IT. Urodzona ekspresowo ( polozne sie usmiechaja ze czadu to dalam , caly szpital wie , nawet lekarze ktorych nie bylo ) ponoc bylam najdluzej na porodowce od kiedy tu pracuja :) urodzona o g. 10:20 2820g i 52 cm. Dostala 10 pkt . jest na IT podaja jej leki ale jej stan jest dobry , nie wymaga pomocy w oddychaniu , zadnego tlenu. Lezy sobie tylko w ciepelku , nawet nie inkubator tylko po prostu pod lapeczka :* kardiolog potwierdzil wade , jutro ma byc konsultacja z kardiochirurgiem . czekamy w wierze . i prosimy o kciuki .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Do góry