reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

reklama
Cześć ☀️☀️
Jak humory z rana?

Ja dziś popołudniu mam wizytę. Na papierze dalej tak jak wczoraj 😞 ale myślę pozytywnie.
Ja dziś słabo spałam, ale nie jest źle.
Na spokojnie, plamienia się zdarzają bardzo często. Ja mam od początku, najpierw różowe, a teraz brunatne. Mam nadżerkę i lekarz powiedział ostatnio, że się powiększyła i plami. Czekamy na info po wizycie.♥️
 
Dziewczyny zwariuje!!!
Na papierze dziś mam taki leciutko brązowy śluz, wcześniej był tak mi się wydaje lekko różowawy...jutro wizyta,dziś dużo leżę i siedzę.
Trzymam mocno kciuki!
Brązowy śluz w niewielkiej ilości zwykle nie bywa jakiś bardzo niepokojący, ale zawsze to jednak duży stres.

Ja mam accu chceck instant i tak jak piszesz za pomocą blutooth laczy sie z apka w telefonie i zapisuje sie automatycznie wynik na apce.

Ja nie zdawalam sobie sprawy ze cukrzyca ciazowa az taka jest niebezpieczna. Lekko mnie to przeraziło, powiem szczerze ze przez to ze mam mdlosci nie jem tak jak powinnam i nie unikam cukrow tak jak powinnam. Po posilku zawsze mam cukier niski, tylko naczczo zdazal mi sie wyzszy potem juz mam ok. Musze zapytac mojego lekarza i chyba przyspiesze o tydzien wizyte u swego gina bo i tak miedzy wizytami bede miec 1,5tyg roznicy wiec wole isc w ten piatek i potem za 2,5tyg
Dzięki!
Jak masz za wysoki cukier na czczo, a po posiłkach ok, to może za bardzo spada w nocy i rano odbija, bo organizm uruchamia własne zapasy z glukagonu, czy jakoś tak. Przy cukrzycy ciążowej to często jest trochę rozregulowane i organizm uwalnia rano za dużo cukru z własnych komórek, jeśli w nocy był spadek.
5 lat temu radzono na to spożywanie drugiej lekkiej kolacji około 21-22, ale mi to rak szczerze mówiąc nie bardzo pomagało.
 
Ostatnia edycja:
Hej nie można używać glukometrów z poprzedniej ciąży, ostatnio mi tłumaczyła dziewczyna z cukrzyca, ginekolog musi ci dać nowy bo ten nie jest skalibrowany
O widzisz, dziękuję Ci bardzo za przypomnienie o kalibracji 🙂
Niby są płyny, którymi można skalibrować glukometr, ale może faktycznie znowu dostanę i gra nie warta świeczki.
W poprzedniej ciąży nawet sprawdzałam w labie, czy w ogóle wyjdą mi podobne wyniki i z glukometru, i było ok, w granicach teoretycznej różnicy wyniku między krwią z palca i żyły 🙂
 
Cześć ☀️☀️
Jak humory z rana?

Ja dziś popołudniu mam wizytę. Na papierze dalej tak jak wczoraj 😞 ale myślę pozytywnie.
ja też mam często właśnie takie brunatne, ostatnio zgłaszałam na wizycie i nic z kropką się nie działo złego, jedynie była widoczna jakaś ranka na szyjce, ale mam też nadżerkę, teraz w czwartek mam wizytę i zobaczymy co tam powie. Trzymam kciuki i dawaj znaka po ❤️🤞
 
Humor może być . Stresuje się wizytą a tu jeszcze tyle czasu dopiero 22 kwietnia. Ale mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze 👍 myśl pozytywnie trzymam kciuki miłego dnia
 
Trzymam mocno kciuki!
Brązowy śluz w niewielkiej ilości zwykle nie bywa jakiś bardzo niepokojący, ale zawsze to jednak duży stres.


Dzięki!
Jak masz za wysoki cukier na czczo, a po posiłkach ok, to może za bardzo spada w nocy i rano odbija, bo organizm uruchamia własne zapasy z glukagonu, czy jakoś tak. Przy cukrzycy ciążowej to często jest trochę rozregulowane i organizm uwalnia rano za dużo cukru z własnych komórek, u Ali w nocy był spadek.
5 lat temu radzono na to spożywanie drugiej lekkiej kolacji około 21-22, ale mi to rak szczerze mówiąc nie bardzo pomagało.
Dzięki, spróbuje zrobić tak jak mowisz i cos jesc przed snem choc ostatnio wyniki mam poniżej 90 wiec calkiem niezłe tak czy siak cos tam mimo wszystko wyszło wiec kontrolować musze. Najspokojniejsza bede jak pogadam z moim ginem, chyba jednak przełoże wizyte na piątek 😅

U mnie mdłości weszły na wyższy lewel , mam odruch wymiotny o wszystko. Zjem, nie zjem, wypije, zeby myje. Staram sie nie wymiotować bo potem zle sie czuje cały dzień,ale ciezko to utrzymać 😅 myślałam ,że ta ciąża mnie oszczędzi ale gdzie tam.
Dziewczyny zwariuje!!!
Na papierze dziś mam taki leciutko brązowy śluz, wcześniej był tak mi się wydaje lekko różowawy...jutro wizyta,dziś dużo leżę i siedzę.
Kochana nie denerwuj sie niewielka ilość to może być nawet pęknięte naczynko. Daj znać po wizycie ,ale na pewno to nic groźnego ❤️
 
reklama
Do góry