reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

witajcie dziewczyny ---- własnie dzwonili do nas z kliniki że będzie zdrowa dziewczynka :))))) tak bardzo sie ciesze ze sobie nie wyobrazacie- nie moge opanować łez szczęscia , po ponad miesiacu ogromnego stresu dzisiaj rano myslałam ze oszaleje nie wiedziałam co mam z soba zrobic dostałam az biegunki ---- ale jestem szczęsliwa po 6latach starań po 3 operacjach i moim wieku 40 lat w koncu wspaniała wiadomość --- dziewczyny przepraszam ze tak pisze ale w końcu szczescie uśmiechnęło się do mnie :-D Zyczę WAM z całego serca takiej wiadomości i trzymam kciuki za WAs :)
 
reklama
Rewelacja anetaka ! Wymarzona wiadomość i wierzę jak bardzo jesteś szczęsliwa :0
A możesz przypomniec jakie miałaś ryzyko i markery ?
 
a już widzę, USG ok, tylko test podówjny nie bardzo i ryzyko 1:124.
Nie mogło być inaczej jak dobrze :)
Na innym forum, gdzie jest mnóstwo przypadków, bardzo czesto okazauje się ze test podówjny to czysta loteria...

Ja tymczasem czekam na cud, bo u mnie naprawde tylko cud moze sprawić ze bedzie dobrze...
 
a_aparatka do tej pory nie mogę dojść do siebie po tej wiadomości --- Zyczę Ci z całego serca takiej wiadomosci --- będe sie modlic zeby stał się cud pozdrawiam Cię i trzymaj się --do usłyszenia
 
Gratuluję wszystkim, którzy już mają pozytywne wynik.
Aparatka u ciebie też będzie dobrze.
Dzisiaj dzwonili z genom. ryzyko obniżyło się do 1:177. Umówiłam się na punkcję. Na 8 stycznia mam termin.
 
alexast- mnie w szpitalu powiedzieli ze od1-150 jest wysokie ryzyko a powyżej 150 juz jest niskie --, więc ty masz niskie ryzyko
 
reklama
Aparatka - to dostałas cudowna wiadomość na święta, super, bardzo sie cieszę i mam nadzieje, ze wiecej tu będzie takich historii. Ja ciagle czekam.
 
Do góry