reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Hejo,

weekend jak zwykle mija zbyt szybko...
Pogoda była znośna, zimno ale słonecznie.

anula: Samopoczucie? hmmm zależne od pory dnia...różne...
 
reklama
U mnie ok. Wekend szybko minal a ty anula jak sie czujesz
Tynka damy rade jestes dzielna
Jugus jak tam
Lux i jak nowe mieszkanie
 
Witam się niedzielnie. ......
Weekend dobiega końca .....
Pogoda dopisała ..... ale nie odpoczelam .... teraz zamulam choć trzeba się ruszyć i na jutro przygotować .....
Podwozie ćmi .... a to dopiero 23dc ...

Jak wasze samopoczucie dziś?


Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
u nas sprzatanie, pranie gotowanie, zaliczony dlugi spacer :biggrin2:
 
U mnie przedwczoraj przedostatni dzień @ i śluz płodny, że hej! Póki co jeszcze się nie staramy, może dzisiaj ...
szanse pewnie zerowe jak zwykle, toteż nie nastawiam się niewiadomo jak ...
Ostatnim okresem miałam już dni płodne podczas @ i podczas @ zaczeliśmy staranka, i (__)___) więc teraz nie mam zamiaru się śpieszyć ...póki co .. bóli na owu nie mam.
Da się jakoś zresetować mózg ? ma ktoś jakiś sposób by nie zachowywać się jak robot w dni płodne ?
 
U mnie przedwczoraj przedostatni dzień @ i śluz płodny, że hej! Póki co jeszcze się nie staramy, może dzisiaj ...
szanse pewnie zerowe jak zwykle, toteż nie nastawiam się niewiadomo jak ...
Ostatnim okresem miałam już dni płodne podczas @ i podczas @ zaczeliśmy staranka, i (__)___) więc teraz nie mam zamiaru się śpieszyć ...póki co .. bóli na owu nie mam.
Da się jakoś zresetować mózg ? ma ktoś jakiś sposób by nie zachowywać się jak robot w dni płodne ?
napi.erdol sie jak szpak, poloz sie i daj sie wyzyc mezowi, hehhe, podobno dziala, musze tego sprobowac kiedys, moze sie uda
 
reklama
no baa testujemy haaa to ja narzekam na sasiadow, ktorzy sa nad nami, trafili sie ostrzy imprezowicze,
Dlatego ja zawsze wolę szczytowe mieszkania ... :-) :) wolę już nagrzany od słońca w lato dach niż szpilki, mumcy, umcy itp :crazy: ja rządzę! hyhyhyhy wiele jest rzeczy podemną ale nademną nie ma już nic hahahahahha :-p
 
Do góry