reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Nessi ja po ślubie jestem dopiero 8 miesięcy ale razem to już kawał czasu bo w sierpniu będzie 8 lat.
I jaka stara! Jakbyś miała z 70 lat już to ja rozumiem bo to słuszny wiek ale do 40stki to kobieta jest młoda, a potem robi się po prostu dojrzała oo. Ja to nigdy nie zapomnę jak moja kuzynka przez jakieś 5 lat zawsze mówiła że ma 25 bo się na tyle czuje:-)
 
reklama
Tynka, ja tam się nie przejmuje bo jestem taka osoba która jeśli wie że robi coś dobrze to nie słucha innych i walczy o swoje. Bardziej to narzeczonego dotyka bo zawsze był bardzo związany z rodziną a to właśnie jego strona ma co chwila jakieś ale mimo że wiedza konieczne minimum ;) widzę że zaczyna go już to męczyć. Ale już nie długo i odpoczniemy po wszystkim w naszym kochanym Zakopanem :)
 
Kruczyca czas tak szybko mija, że nie zdazycie się obejrzeć a będzie już po. A i rodzinie się w końcu znudzi i przestaną gadać i wciskać nos w nie swoje sprawy.
 
Nie ma co narzekać :) ludzie mają takie problemy ze w głowie się nie mieści a dają sobie radę i noszą uśmiech na ustach :)
 
Hejo laski,

jak wam mija poranek?

U mnie powoli @ się rozkręca.
Cieszę się, bo wystąpiła owulacja! Co u mnie wcześniej baaardzo rzadko miało miejsce. Mam nadzieję, że trend z owulacją utrzyma się nadal i niedługo zaowocuje :)

Testującym powodzenia i &&&&& :) Dajcie znać co i jak :D Przydałaby się pozytywna wiadomość na wątku :D Żeby tak miło zacząć :D

Udanego dnia!
 
reklama
hej mnie drugi dzien z rzedu ciagnie brzuch, wczoraj pojawilo sie troche plodnego sluzu, hmm czyzzby zagniezdzanie? no nic trzeba czekac do 21 lutego
 
Do góry