reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

biszkopty, chrupki kukurydziane

tak sie zastanawiam bo moja ewa narazie pije soki ale tylko z marchwi - bo ma wysoki stopien refluks i nie bardzo inne soki jej sluza ... jablko tez dostaje ale w malych ilosciach ... wiec nie wiem z czym moge zrobic jej ten kisiel ... marchewkowy kisiel odpada :p
 
reklama
Skoro nie pije innych soków, to rzeczywiście marchewkowy odpada... Domyślam się, że chodzi o refluks żołądkowy? Na podzątku się zdziwiłam, bo Filip też ma refluks, tyle, że moczowy i pije wszystkie soki ;D, potem mi się przypomniało, że istnieją przecież jeszcze inne refluksy... w takim razie chyba musicie jeszcze poczekać z kisielem, chyba że spróbujesz zrobić z soczku jabłkowego, może dzidzi posmakuje. W sumie przecież tego kisielu nie musi jeść w wielkich ilościach, tyle tylko, żeby trochę odmienić repertuar żywieniowy.

pozdrawiam
nikita
 
nikita33 pisze:
chyba że spróbujesz zrobić z soczku jabłkowego, może dzidzi posmakuje. W sumie przecież tego kisielu nie musi jeść w wielkich ilościach, tyle tylko, żeby trochę odmienić repertuar żywieniowy.


no widzisz caly szkopul polega tylko na tym ze nie moge podawc ewie nic innego oprocz marchwi - musze dawsac slodkie soki - a jablkowy do nich nie nalezy - ma tzw. zakwas i pwoduje ze kwasy zoladkowe podnosza sie powodujac tym samuym wzmozenie sie refluksu ż-p. ehhh no i jestem w KROPCE :(


a podpowiedzcie mi jakies soki ktore sa slodie typu marchew - co myslicie o dyni ??? mozna dawac dynie -tzn. sok z dyni albo cos innego ???

chetnie przeczytam i skonfrontuje wszystkie wasze sugestie ??? :laugh:
 
witaj tuśka ;) .... a dla twojej Ewci zycze duzo zdrówka - i niech ten refluks sobie idzie w sina dal. Buzki

a co do kisielków to super pomysł. Moja Kalina na szczescie nie ma problemow z jedzeniem wiec jej kisielek zafudnuje w łikend. A co do chrupek to jeszcze nie probowałam dawać. Ale mysle ze nie bedzie problemu.
 
Tuśka, nie znam się na refluksie żołądkowym, ale skoro wspominasz sok z dyni, to wydaje mi się, że mółby być, w końcu jest słodkawy i przecież podaje się go małym dzieciom. Są nawet zdaje się bobofruty marchwiowo-dyniowe dla najmłodszych. Może przetestuj tą dynię?

zdrówka życzę malutkiej
nikita
 
wiesz nikita wlasnie tak sobie zrobie - kupie ten sok jakis z dynia - ona ciagle pije sama marchew lubi ja pic - ale wiem ile mozna w kolko to samo toz to obrzyd wezmie :)

no i indyczka jej dzis dam poraz pierwszy


jak mozecie napiszcie mi jak go robicie - miksujecie ??? i ile go gotowac ???
 
Ja polecam wafle ryżowe z dodatkiem kukurydzy. Oczywiście trzeba połamać na mniejsze kawałki. Młody je uwielbia, choć brudzi się przy jedzeniu niemiłosiernie. ;D
 
Tuska nie wiem , czy twa dzidzia nie za mala, ale slodkie soki sa: bananowy, brzoskwiniowy np.HIPPA pyszne!! ale nie znam sie na refluksie, wiec nie wim czy mozna ???
 
Naur, mam takie śmieszne pytanie: od pewnego czasu zastanawiam się, co wystaje Twojej córci z buzi na zdjęciu w podpisie?
 
reklama
Do góry