reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

reklama
Super Kasiunka masz figorke i brzusio :)
Tamarunia jak zwykle piekna kreacja i brzuszek juz jaki dorodny :D
 
A+T wiele osob zadaje mi to pytanie, ale wlasnie po czesci o to chodzi, zeby tylko maz i najblizsza rodzina(mama tato brat siostra, ciscia wujek)mogli wiidzec mnie nieoslonieta, w zwizku z czym nie jestem tak atrakyjna dla innych jak bez hijabu:) oczywiscie chodzi tu bardziej o mezczyzn.
 
no wlasnie nawet jak na poczatku ciazy brzuszek jest maly to w 7mym miesiacu juz nie ma co, rosnie jak trzeba!!!!
 
Tamarunia pisze:
A+T wiele osob zadaje mi to pytanie, ale wlasnie po czesci o to chodzi, zeby tylko maz i najblizsza rodzina(mama tato brat siostra, ciscia wujek)mogli wiidzec mnie nieoslonieta, w zwizku z czym nie jestem tak atrakyjna dla innych jak bez hijabu:) oczywiscie chodzi tu bardziej o mezczyzn.
tak, tak, wiem, ze po to sie nosi hijab (dobrze napisalam? Bo nie wiem jak to sie nazywa, ale spisalam od Ciebie ;)) tylko ciekawi mnie ogolnie jakie masz wlosy po prostu, tak jak siostry zakonne w katolicyzmie - tez nie wiadomo jakie maja wlosy, bo widac sama twarz, a to tak bardzo zmienia wyglad... Kojarzycie na pewno siostre Dorotke z "Klanu" ;) Jak po latach zobaczylam ta aktorke bez habitu, to prawie ze jej nie poznalam. Bujne, rude, piekne wlosy - od razu inna osoba. A w habicie, nie pomyslalabym, ze ma rude dlugie wlosy... Troche maslo maslane mi wyszlo, ale chyba wiecie o co mi chodzi ;)
 
reklama
wiem wiem:):):):)
dokladnie, nieraz jak zdejmuje hijab, chustke przed kobitkami(oczywiscie majac pewnosc, ze jestesmy same)to sie dziwia, ze inaczej wygladam:):):):) ja nosze hijab nie cale zycie , co niektorzy z moich znajomych dawnych dziwia sie po co ja w ogole go zalozulam, a dla mnie to sama duma:) i radosc, ze Bog jest ze mnie zadowolony:)
hehhe pewnie niekotore dziewczyny beda sie z tego smiac, :laugh:
 
Do góry