reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć płyn micelarny!

Jak dla mnie najlepszy płyn micelarny który miałam to taki z Biodermy, czerwona buteleczka, nazywa się jakoś Sensibo. Dobrze zmywa makijaż, nic nie podrażnia, nadaje się do wrażliwej skóry. Tylko jest trochę drogi, ale ja szukam go zawsze w pormocji
 
reklama
Polecam płyny micelarne odpowiednie do cery, uwazaj by w skladzie nie bylo alkoholu, bo wtedy nie bedzie nadawal sie do codziennego uzytku :)
 
ja teraz kupiłam z garniera z olejkiem arganowym bardzo fajny dokładnie zmywa a skóra po jego użyciu jest bardzo delikatna gładka
 
Ja używałam kiedyś Biodermę z taką jasnozieloną zakrętką - nie pamiętam, jak się dokładnie nazywała.
Ale była przeznaczona do mojego typu cery.

Z kolei teraz używam wodę La Roche Posay w sprayu, ogólnie bardzo lubię tą firmę :)
 
Ja też bardzo lubię płyn micelarny Biodermy sensibio, te czerwony, teraz to mój nr 1 i póki co nie zamienię na żaden inny :)
 
Polecam ten z biodermy różowy, a jak hajsu brak to kupuje tez z Garniera :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja uzywam garniera z dodatkiem oleju arganowego :) i mydelka aleppo, tylko w zimie strasznie wysusza, ale na lato jest idealnie :)

 
płyn miceralny mam z Lirene fajnie zmywa makeup. Jeżeli chodzi o pudry to z kolei tylko Annabelle minerals , moja skóra najbardziej go polubiła, ma w składzie tylko 4 składniki i nie płynie nawet w upały.
 
reklama
Poczytaj trochę u różnych blogerek, przejrzyj KWC na wizaż.pl i na pewno coś dla siebie wybierzesz. Dobry płyn micelarny nie musi kosztować bardzo dużo.
 
Do góry